AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Staiceles tūrisma informācijas centrs

Pilsētā, kuras galvenais simbols ir stārķis – Staicelē atrodas Staiceles tūrisma informācijas centrs. Tas piedāvā informāciju par atpūtas un tūrisma iespējām Limbažu novadā, Latvijā un citur pasaulē.

Tur var atrast informāciju par naktsmītnēm, telšu vietām, makšķerēšanu, laivošanu. Ir pieejamas konsultācijas tūrisma jautājumos, lai pēc iespējas labāk varētu saplānot savu ceļojuma laiku. Tūrisma centrā atrodami bukleti, kartes, ceļveži un citi informatīvie materiāli. Tūrisma informācijas centrā var iegādāties suvenīrus ar Staiceles pilsētas logo un citus. Interesentiem piedāvājam arī gida pakalpojumus ekskursijai pa Aloju, Staiceli un tās apkārtni – latviešu valodā – 23,00 EUR st., svešvalodā – 28,00 EUR st.
Atrašanās vieta
Lielā iela 13, Staicele, Latvija, LV-4043
lat: 57.835820187682884; lon: 24.74803809677252
Pieejamība

Kontakti
Darba laiks
P - Pk: 09:00-17:00
S: -
Sv: -
Cena
Tūrisma informācijas centrā iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas un bezmaksas informatīvos materiālus
TUVUMĀ ESOŠI OBJEKTI

Taka - pārgājiena maršruts Staicelē

Adrese:Lielā iela 13, Staicele, Staiceles pagasts, Limbažu novads
Tālrunis:27806452

Taka, kas sākas pie Staiceles tūrisma informācijas centra, Lielajā ielā 13, atrodas Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta teritorijā, Salacas ielejas dabas parkā. Tā ved pa Lielo ielu, garām Staiceles papīrfabrikai, pāri Salacas upei līdz Karogiem gar Karogupītes (Dzelzāmurupītes) krastiem līdz tās ietekai Salacā. Pa ceļam var apskatīt kultūrvēsturiskus objektus - Upurkalniņu, klintis, atsegumus un alas. Ceļš vijas pa vienkārši iemītu meža taku. Šeit sastopami dažādi Eiropas valstu Sarkanajās grāmatās ierakstīti augi un dzīvnieki.

lasīt vairāk ››

Dzīvokļu viesnīca "Krūmiņmāja"

Adrese:Kalēju iela 1, Staicele
Tālrunis:+371 27807906
Dzīvokļu viesnīca Krūmiņmāja atrodas Staicelē, Vidzemes reģionā. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas WiFi un bezmaksas privātā autostāvvieta.

Visās uzturēšanās vietās ir privāta vannas istaba, plakanā ekrāna televizors un pilnībā aprīkota virtuve.

Dzīvokļu viesnīcā viesi var baudīt bufetes tipa brokastis.

Naktsmītnei Krūmiņmāja ir bērnu rotaļu laukums.

Viesi var atpūsties naktsmītnes dārzā. Apkārtnē ir iespējams braukt ar velosipēdu. lasīt vairāk ››

Dienesta viesnīca "Stārķu miga"

Adrese:Sporta iela 5, Staicele,
Latvijas Futbola Federācijas dienesta viesnīca atrodas Salacas upes krastā. Iespējams izmitināt līdz 120 personām. lasīt vairāk ››

Kempings "Stārķu ciemats"

Adrese:Sporta iela 6, Staicele
Tālrunis:+371 29177705
Kempinga mājiņas atrodas Salacas krastā pie Staiceles skolas. Iespējams izmitināt līdz 54 personām (katrā mājiņā līdz 6). lasīt vairāk ››

Planču purva dabas taka

Adrese:Staiceles pagasts, Limbažu novads

Dabas taka izveidota Planču purvā, kas ir neskarts augstais purvs ar izteiktu cilņu-lāmu kompleksu un ir aizsargājama dabas teritorija. Purvs atrodas Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā. Lielisks pārgājiens pa dēļu laipām garantēts! Tā ir 0,5 km gara, iepazīstina apmeklētājus ar purva ekosistēmu, tajā visbiežāk sastopamajiem dzīvniekiem, putniem un augiem. Planču purva dabas taka ir vienīgā Latvijā, kurā informācijas zīmes izvietotas arī Braila rakstā.

lasīt vairāk ››
  Atpakaļ  izdrukātPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »