Svētdiena, 27. novembris
Vārda dienas: Lauris, Norberts

Izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”

24.11.22.

No 2022.gada 25.novembra Limbažu muzeja lielajā zālē būs apskatāma izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”. Izstādē aplūkoti vairāki būtiski Limbažu novada lauku kultūrainavu veidojoši faktori, akcentējot to norises 18.- 19. gadsimtā.

lasīt vairāk

Auto orientēšanās rallijs

22.11.22.

10. decembrī no plkst. 16:30 nakts auto orientēšanās rallijs Limbažu novada Skultes pagastā. Naktī viss šķiet savādāks un dīvaināks, kontrolpunkti bieži vien ir meža plāksnītes, grafiti, akmeņi, koki, jo galvenais šajā braucienā ir kontrolpunktu meklēšana tumsā tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību.

lasīt vairāk

Ziemassvētku tirdziņš Burtnieku kvartālā

22.11.22.

Ar lieliem soļiem tuvojas gada gaidītākais laiks – Ziemassvētku laiks. 16. decembrī Burtnieku kvartālā Limbažos notiks Ziemassvētku tirdziņš, kas pulcēs mājražotājus un amatniekus no dažādām novada malām. Tirdziņā varēsiet iegādāties dāvanas sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem – dažādus amatnieku un mājražotāju darinājumus, adījumus, pašdarinātas rotaslietas, svētku našķus u.c. Tirdziņš darbību sāks no 16:00 un beigs ap 22:00.

lasīt vairāk

Aptauja par Ziemassvētku laika akciju Limbažu novadā.

21.11.22.
Aptauja par Ziemassvētku laika akciju Limbažu novadā. 
lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.