Sestdiena, 25. marts
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Vārda dienas: Māra, Mārīte, Marita

Lībiešu mantojuma diena - 26. martā

19.03.23.
26. martā - simboliskā Latvijas novadu lībisko sakņu pieminēšanas un godināšanas dienā Limbažu novadā lībiešu zaļi balti zilie karogi tiks pacelti pie Limbažu domes, Pāles novadpētniecības muzeja, Staiceles lībiešu muzeja “Pivālind”, Svētupes muižas kompleksā, Alojā, Ainažos, Korģenē, Vidrižos, Viļķenē, Salacgrīvā un Liepupes pilskalnā.
lasīt vairāk

Aijas Vītoliņas un Aivara Hermaņa koncerts Liepupes muižā

18.03.23.
Sestdien, 1. aprīlī plkst. 19.00 Liepupes muižā notiks šarmantās dziedātājas Aijas Vītoliņas un leģendārā ģitārista Aivara Hermaņa koncerts. Tā būs tikšanās mūzikā, baudot smeldzes piepildītās un sirsnīgās melodijas no mūziķu repertuāra. Koncertu rīko Liepupes muiža sadarbībā ar “BILŽU BIROJU”.
lasīt vairāk

"MAČO"stand-up komēdija. Balli spēlē "(Ne)kas jauns!" - Limbažu kultūras namā

14.03.23.
"Ančevskis rīko vislatvijas vīrišķības testēšanu Limbažos!" /APRILL, APRILL/ Divi vienā - balle un teātris!
lasīt vairāk

Ozolmuižas pils meklē saimnieku

04.03.23.
2023. gada 11. martā no plkst. 11.00 - 14.00 Ozolmuižas pils apmeklētājiem atvērs savas durvis ar mērķi atrast pils saimnieku.
lasīt vairāk

Limbaži ir mīlestība!

01.02.23.

Mīlestībai definīcijas nav, tai nav robežu. Mīlestība nekad nebeidzas.

Meitenes un zēna mīlestība, jaunība.. mātes, tēva rūpes un gādība, vecmāmiņas stāsti par dzimto pilsētu, nobrāzti ceļi, trakulīgs brauciens ar velosipēdu, hobiji... sniegotais Priežkalniņš, Lielezers.. vēl un vēl..

lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.