AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Ceļojuma Stāstu Vakars ar Kristiānu Mārtinsoni!

Esi gatavs atbrīvot prātu un iegrimt ceļojumu pasaulē?
Spānijā dzīvojoša limbažniece dalīsies ar saviem spilgtākajiem ceļojumu piedzīvojumu stāstiem!
Kristiāna ir pabijusi 30 dažādās pasaules valstīs, taču viņas sirdij tuvākās ir bijušas tās, kuras ir apceļotas ilgstoši - no pulsējošās Ņujorkas līdz mistiskajai Ēģiptei, no burvīgās Vjetnamas līdz noslēpumainajai Kambodžai. Viņa ar aizrautību runās par piedzīvoto Dienvidamerikā, Eiropā un Centrālajā Āzijā, kā arī neaizmirsīs dalīties ar spilgtākajiem iespaidiem un noderīgiem ieteikumiem apceļojot katru valsti.

Ceļojuma stāstu vakars. Apkārt Latvijai zirga mugurā. Tina Runce & Līga Vilne

Ideja par ceļojumu zirga mugurā apkārt Latvijai radās vairāku gadu garumā, darbojoties ar bērniem, pieaugušajiem un zirgiem. Pavadot laiku pie Baltijas jūras Tina & Līga novēroja, ka cilvēki kļūst laimīgi kontaktējoties ar viņu zirgiem vienkārši pieskaroties tiem. Kopējā pelde ar zirgiem ir vasaras lielākais emocionālais piedzīvojums.

Aicina piedalīties ceturtajā tīklošanās pēcpusdienā remigrantiem “Manas mājas Vidzemē” Limbažu novadā.

Turpinām tīklošanās pēcpusdienas remigrantiem "Manas mājas Vidzemē" ar mērķi sniegt atbalstu remigrantiem, atgriežoties Vidzemē!

Kurš ir teicis, ka pavasaris nav piemērots gadalaiks pastaigai? Mēs ticam, ka kustībā ir spēks, tādēļ uzvelkam ērtu apģērbu, uzliekam saulesbrilles un dodamies lūkot Lielezeru!

KAD: Svētdien, 21. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 16.00

Tiekamies: Lielezera pludmale, Lielezera iela 14, Limbaži (Koordinātes: lat: 57.503567271992885; lon: 24.70216372533049)

Ķirbižos norisināsies Pārgājiena svētki

14. aprīlī Ķirbižos (Starta vieta mainījusies uz Svētciemu!) Limbažu novadā, notiks Pārgājienu svētki “Latvijas Izaicinājums 2024” maršruta “Ķirbižu jūras meklētājs” atklāšanas ietvaros. Pasākuma starts atradīsies bijušajā Vides izglītības centrā. Dalībniekiem būs iespēja izvēlēties, kurā no trim distancēm piedalīties, sākot ar 12 km ģimeņu izaicinājumu līdz pat 42 km garam maršrutam. Pasākuma organizatori parūpējušies, lai piedalīties varētu ikviens!

Ceļojuma stāstu vakars. Good Morning Vietnam! ar Gati Kampernovu.

Ceļojuma stāstu vakars. Good Morning Vietnam! Gatis Kampernovs.

Ceļojumu stāstu vakarā Gatis aizvedīs uz Dienvidaustrumāzijas zemi Vjetnamu. Gatis ir profesionāls tūrisma gids ar 20 gadu stāžu, apceļojis vairāk kā 70 pasaules valstis gan kopā ar tūristu grupām, gan individuāli.

Lekcija: “Maskošanās tradīcijas Latvijā – Senatne un šodiena” – Limbažu kultūras namā

Šobrīd Limbažu novadā tiek veidota jauna masku grupa, kurā aicināts piedalīties ikviens.
2.aprīlī plkst. 18.00 pulcēsimies Limbažu kultūras namā, kur pārrunāsim latviešu maskošanās tradīcijas aspektus, skatīsimies atbilstošus foto un video materiālus, un uzsāksim mūsu kopdarbu. Tiekamies!

Ceļojuma stāstu vakars ar Renāru Sproģi.

Stāsts un filma par katoļu svētvietu.

"Katrs, kas apmeklē Medžugorji, garīgi stiprāks atgriežas mājās": tā kardināls Jānis Pujāts par Medžugorjes brīnumu. Skatoties filmu & klausoties stāstījumā, uzzināsim, ko par Medžugorji saka kardināls Jānis Pujāts, kāpsim kalnā, kur pirms 40 gadiem parādījās Dievmāte un būsim liecinieki, kā redzētais un izjustais Podbrdo kalnā atraisa dvēseles stīgas ceļabiedros.

Apkopos informāciju par semināru un konferenču telpām Limbažu novadā.

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” gatavo jaunu informatīvo izdevumu apkopojot Semināru un konferenču telpas Limbažu novadā, lai būtu ērti pieejama un pārskatāma informācija par telpu platību un pieejamo aprīkojumu.
 
Anketa aizpildīšanai par telpu piedāvājumu- https://ej.uz/seminarutelpas
 
Informācija tiks apkopota kopīgā materiālā "Semināru un konferenču telpas Limbažu novadā", kā arī publicētā Limbažu novada tūrisma informācijas centra mājas lapā www.visitlimbazi.lv un sociālajos tīklos.

Tūrisma uzņēmēju atvērto durvju diena Limbažu novadā.

Tūrisma sezonas sākums jau gandrīz klāt! Aicinām visus tūrisma uzņēmējus piedalīties atvērto durvju dienā, aicinot atvērt savas durvis un piedāvājumu interesantiem. 
11.maijs - Tūrisma uzņēmēju atvērto durvju diena būs pasākums, kurā tiek aicināti interesenti ciemoties pie Limbažu Novada tūrisma uzņēmējiem un iepazīt viņu piedāvājumu.

Limbažu novada zīmolam izstrādāti apakšzīmoli – Visit Limbaži un Radīts Limbažu novadā

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” sadarbībā ar Limbažu novada sabiedrisko attiecību nodaļu un SIA “BOUNCE” ir izstrādājusi divus apakšzīmolus – “Visit Limbaži” un “Radīts Limbažu novadā”. Apakšzīmoli ir izstrādāti, lai stiprinātu un veidotu vienotu Limbažu novada tūrisma tēlu, liekot uzsvaru uz novada pilsētu, pagastu un apdzīvoto vietu vērtībām. Apakšzīmoli ir atvasināti no Limbažu novada identitātes, lai saglabātu konsekvenci un vienotību zīmola tēlā.

Ceļojuma stāstu vakars. Sajūtu pārgājieni - ar Ditu Bogdāni.

Ceļojuma stāstu vakars. Sajūtu pārgājieni. Dita Bogdāne.

Ceļojuma stāstu vakarā Dita stāstīs kā sāka iet pārgājienos, un kā meklējusi piedzīvojumus dabā un garās pastaigās. Ditas ceļojumu ceļš sākās ar nelieliem pārgājieniem, taču ar laiku tie kļuva arvien garāki un izraisa vēlmi izpētīt vairāk.

"Pakaļdzīšanās Lieldienām 2024" Limbažu novadā

Lieldienas ir plaši svinēti svētki ar dažādām tradīcijām, rituāliem un izdarībām – saules sagaidīšanu Lieldienu rītā, šūpošanos, olu krāsošanu un olu kaujas, Lieldienu ēdienu gatavošanu un citām ne mazāk interesantām aktivitātēm. Viena no šādām aktivitātēm, kura nu jau kļuvusi par tradīciju Limbažu novadā, ir Lieldienu svinēšana kopā ar tūrisma pakalpojumu sniedzējiem jeb pasākums ar devīzi - “Pakaļdzīšanās Lieldienām”!

Tikšanās ar politologu Andi Kudoru.

Sestdien, 2.martā plkst.11.30 Vecajā Rātsnamā Burtnieku ielā 4, Limbažos. Tikšanās ar Andi Kudoru - Krievijas ārpolitikas un drošības politikas pētniecībā specializējušos politologu. Tikšanās pirmajā daļa - "Kas notiek pasaulē"- saruna par Latvijas ārpolitiku, Krievijas- Ukrainas karu un citiem jautājumiem.
Otrajā daļa - Anda Kudora stāsts par atbrīvošanos no atkarībām. Būs iespēja iegādāties autora grāmatas. Ieeja bezmaksas.

Limbažu muzejā jauna izstāde "Katram sava zvaigzne!"

Limbažu muzejā no 2024.gada 22.februāra līdz 2024.gada rudenim būs apskatāma izstāde "Katram sava zvaigzne!". Izstāde vēstīs par sievietēm Limbažu novadā, sākot ar 19.gadsimta beigām. Varēsiet iepazīties ar septiņiem neparastu sieviešu dzīves stāstiem, ieteikumiem par sevis attīstīšanu un bērnu audzināšanu, kas rakstīti vairāk kā pirms 100 gadiem, tomēr aktuāli vēl mūsdienās. Apmeklētājiem būs iespēja redzēt arī pasaulslavenās Karla Faberžē darbnīcas juvelierizstrādājumu - apbalvojumu, ko I pasaules kara laikā pasniedza Krievijas Sarkanā krusta žēlsirdīgajām māsām.

9. februārī pasaulē un Limbažu novadā atzīmē Picu dienu

Pica šobrīd ir kļuvusi par vienu no vispopulārākajiem ēdieniem, ko cilvēki bauda gan ikdienā, gan svētkos. Pica ir ēdiens, kuru katrs no mums var pagatavot pēc savas gaumes, pievienojot dažādas piedevas pēc savas izvēles.
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »