AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Ziedoši Limbaži!

Limbažniek, atmodini sevī dārznieku, lai mūsu pilsēta lielajos svētkos ziedētu vēl krāšņāk!

Šogad Limbažiem sevišķi nozīmīga jubileja – 800 gadi. Kā zināms, gaviļniekam piederas ziedi. Arī pilsētai. Tāpēc aicinām šogad īpaši domāt par puķu stādīšanu – podos un kastēs, pie logiem, uz balkona, daudzdzīvokļu māju pagalmos, izvietojot ziedu kompozīcijas arī pie iestādēm un uzņēmumiem.

Tā vairosim svētku sajūtu jubilārei, tās viesiem un arī paši sev! Radošākos gaida pārsteiguma balvas.

Limbažiem ir 800! LABVĒLĪGAIS TIPS 4. AUGUSTĀ LIMBAŽU ESTRĀDĒ

4. augustā, pēc svētku gājiena, Limbažu estrādē uzstāsies dažādi pašmāju mākslinieki, vieni no tiem - grupa “Labvēlīgais tips”.

Limbažiem ir 800! CITI ZĒNI 4. AUGUSTĀ LIMBAŽU ESTRĀDĒ

4. augustā, pēc "Limbažiem ir 800" svētku gājiena, Limbažu estrādē uzstāsies dažādi pašmāju mākslinieki, vieni no tiem - grupa "Citi Zēni".

Limbažu fotokluba izstāde "Mūsu novads fotokluba objektīvā"

14. februārī Limbažu kultūras namā tika atklāta biedrības Limbažu fotokluba fotostudija foto izstāde "Mūsu novads fotokluba objektīvā", kuplinot Limbažiem ir 800gades svētku svinību aktivitātes. Izstādē ir aplūkojamas fotokluba biedru fotografētas 20 bildes, kas tapušas Limbažu novadā.

Limbažiem ir 800 darba grupas iepazīstina ar paveikto un plānotajām iecerēm

Lai Limbažu 800 gades svētki varētu norisināties grandiozi, tā organizēšanā ir iesaistītas vairākas pašvaldības iestādes un izveidotās darba grupas. Tuvojoties svētku nedēļai un kulminācijas pasākumiem jūlijā un augustā, 7. februārī Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele aicināja uz tikšanos Limbažiem ir 800 darba grupu, lai informētu un saskaņotu aktivitātes svētku nedēļai.

Decembris. Limbaži ir pateicīgi!

Nāciet baudīt un izdzīvot gaismas, mūzikas brīnumu Limbažos. Tiekamies Vienības parkā no 16.-26. decembrim, plkst. 17.00-24.00.

Limbažu Kultūras namā atklāta mākslinieku izstāde “Ar Ukrainu sirdī”

Atbalstot Ukrainas varonīgo cīņu, arī mākslinieki nepaliek vienaldzīgi. Tā Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas direktorei Dr.h.philol. Ventai Kocerei radās ideja un iespēja organizēt LU Akadēmiskajā bibliotēkā latviešu mākslinieku darbu izstādi “Veltījums Ukrainai”, kuru atklāja 2022. gada 28. septembrī.

Ceļš uz Limbažiem ir 800

2. novembrī Limbažos tikās Limbažiem ir 800 darba grupa, lai pārskatītu pasākuma plānu un aktivitātes Hanzas pilsētas Limbaži 800 gades jubilejas gadam. Medijos un sabiedrībā jau ir izskanējis, ka jubileja tiks svinēta visa gada garumā, iezīmējot laika līniju no 2022. gada 18. novembra līdz 2023. gada 18. novembrim. 

Nākamgad Limbažu pilsēta svinēs savu 800.dzimšanas dienu!

Lai svētki izdotos īpaši skaisti, visiem tīkami, pārdomāti, sirsnīgi, jauki un mīļi, aicinām ikvienu iedzīvotāju paust savu viedokli un atbildēt uz trim jautājumiem:

Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »