Svētdiena, 27. novembris
Vārda dienas: Lauris, Norberts

3. kārta - "Zils un dzeltens"

Paužot atbalstu Ukrainai, Limbažu gada fotokonkursa marta tēma tiek mainīta uz tēmu “ZILS UN DZELTENS”. Šīs tēmas mērķis ir paust solidaritāti ar Ukrainas demokrātiju un Ukrainas cilvēku apbrīnojamo spēju pretoties XXI gadsimtā neiedomājamai agresijai. Meklējam krāsas dabā, pilsētā, priekšmetos un varbūt pat emocijās. Fotogrāfijas, kurās skaidri nolasāmas emocijas, kas raksturo atbalstu Ukrainai, tiks uzskatītas par atbilstošām tēmai. Paužam atbalstu, līdzjūtību un apbrīnu varonīgajai Ukraiņu tautai!

Fotogrāfijām jābūt uzņemtām laikā no 01.03.2022. līdz 31.03.2022. plkst 21.00. Bildes jāiesūta elektroniski līdz 31.03.2022. plkst. 21.00 uz e-pasta adresi: limbazufotoklubs@gmail.lv, vai nu pievienojot fotogrāfijas kā pielikumu, vai tekstā pievienot saiti uz attēliem mākoņkrātuvē.

Ikvienam, kurš iesniedz fotogrāfiju konkursam, jāpiedalās fotogrāfiju vērtēšanā (nevērtējot savas fotogrāfijas) saskaņā ar nolikumu.

Vērtēšanas instrukcija un atgādinājums par vērtēšanu tiks katram dalībniekam izsūtīts arī elektroniski.

Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.