AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
Arhīvs

Ielīgošanas pasākums un balle Skultes muižā

21. jūnijā plkst. 20:00 Skultes muižā izskanēs ielīgošanas pasākums un balle Skultes muižā kā arī Dziesmu spēle “Īsa pamācība mīlēšanā”.

Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R. Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas.

Aktieri – Aija Dzērve, Evija Krūze, vai Terēze Lasmane, Aīda Ozoliņa, Ance Kukule-Sniķere, Artis Drozdovs, Jānis Kirmuška, Juris Kalniņš vai Voldemārs Šoriņš, Kristians Kareļins, Andris Daņiļenko, Valdis Zilveris.

Pirmās 150 biļetes par īpašu cenu! Biļešu iepriekšpārdošana. Tālrunis saziņai 26434567. Biļešu cena izrādes dienā 10 EUR.

Starptautiskās sacensības un kanoe airēšanā “Sudraba airi” Olimpiskā centra Limbaži airēšanas bāzē.

Jūnija otrajā nedēļas nogalē Olimpiskā centra "Limbaži" airēšanas bāzē tradicionāli norisināsies starptautiskās sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā "Sudraba airi".

9. jūnijā no plkst. 14:00 tiks aizvadīti priekšbraucieni visās laivu klasēs.
10. jūnijā plkst. 10:00 sacensību oficiālā atklāšana, bet sacensību sākums plkst. 11:00.

Tiešraides translācija vietnē - sportacentrs.lv

Guntis Veits - Bagāta picā Limbažos.

 “Bagāta pica” Limbažos iesāks vasaras sezonu ar terases atklāšanu!

Tiekamies 2. jūnijā plkst. 18.00 picērijā "Bagāta pica" Rīgas ielā 18, Limbažos uz muzikālo vakaru, kur mūs visus priecēs mūziķis Guntis Veits no grupas "Credo"!
 


Jūs taču zināt, cik patīkami mūzikas vakari bija pagājušajā vasarā? Tādēļ nepalaid garām iespēju un rezervē galdiņu laicīgi pa tālr. +371 28387738 - galdiņu rezervācija 10 un 20 EUR par galdiņu (atkarībā no cilvēku skaita).

Pārgājiens-ekskursija Rāķa purvā

2. jūnijs ir Pasaules Kūdrāju diena un tieši šajā dienā dosimies uz Rāķa purvu, kurš atrodas Limbažu novadā, Pociema tuvumā. Runāsim par un ap purviem un kūdras ieguvi. Purvs ir īpašs ar to, ka tajā var redzēt pilnu kūdras ieguves ciklu - gan dabiska purva oāzīti ar laipu pa vidu, kūdras ieguvi un dažādus kūdras lauku rekultivācijas veidus (dzērveņu, sūnu un priežu audzēšanu). Rāķa purvs ir viens no retajiem, kur var izbaudīt lēnu braucienu ar kūdras vilcieniņu.

Pieteikšanās zvanot: Ilze Ozola  +371 26432014

Dalība bez maksas

Amatierteātris "Kronis visam" ar izrādi "Cerību ēnā" Viļķenes kultūras namā.

Viļķenes kultūras namā 13.jūnijā plkst. 20:00 - Umurgas amatierteātris "Kronis visam" ar izrādi I. Tālmenes "Cerību ēnā" pēc R.Blaumaņa noveles "Nāves ēnā" motīviem.

Lomās: Anta Bojane, Inga Jursone, Līga Motte, Edīte Druvaskalna, Gundega Anševica.

Izrādes vadītāja Laine Grakoviča.

Režisore: Indra Rube.

Ieeja 5 EUR.

Amatierteātra "Kronis visam" izrāde "Cerību ēnā" Umurgas kultūras namā

9. jūnijā plkst. 19:00 aicinām uz amatierteātra "Kronis visam" izrādi "Cerību ēnā" pirmizrādi Umurgas kultūras namā

Lomās: Anta Bojane, Inga Jursone, Līga Motte, Edīte Druvaskalna, Gundega Anševica.

Izrādes vadītāja Laine Grakoviča.

Režisore: Indra Rube.

Baznīcu nakts un atvērto baznīcu diena Limbažu novadā

Baznīcu nakts un Atvērto baznīcu diena Latvijā šogad jau šo sestdien, 27. maijā!

Baznīcu nakts un Atvērto baznīcu diena ir garīgās kultūras notikums, kad baznīcās ienākt citādi un iepazīt kultūras, kā arī garīgās vērtības. Pasākuma dienā baznīcas ir atvērtas līdz pusnaktij un pat ilgāk. Apmeklētājiem ir iespēja baudīt mūziku, mākslu, arhitektūru, sarunas, klusumu un lūgšanas.


Vasaras saulgrieži Alojā

18:00 sākam ar ugunsratu balsošanu Saules laukumā
19:00 prasmju darbnīcas, siltais siers Struņķegļu kalnā
21:00 gājiens no Saules laukuma
21:15 konkursi, ugunsrats, pūdele, dziesmas un dejas Struņķegļu kalnā
23:00 ballējam kopā ar grupu "Apvedceļš"

Darbosies bufete "Mieriņš"

Ieeja pasākumā bez maksas.

Minhauzena muzeja 18. dzimšanas diena

Pēc Minhauzena kalendāra, sestdien 2023.gada 32. maijā (27. maijā – pēc parastā kalendāra) plkst. 12.18 Duntes muižā notiks Minhauzena muzeja 18 gadu jubilejas svinības. Kā jau tradicionāli MINHAUZENA PASAULĒ – būs 18 tortes un viena svecīte.

Minhauzena muzeja 18. dzimšanas diena

Pēc Minhauzena kalendāra, sestdien 2023.gada 32. maijā (27. maijā – pēc parastā kalendāra) plkst. 12.18 Duntes muižā notiks Minhauzena muzeja 18 gadu jubilejas svinības. Kā jau tradicionāli MINHAUZENA PASAULĒ – būs 18 tortes un viena svecīte.

Kārlis Rudra Jirgens Un POP_Up Vakariņas Svētupes Muižas kompleksā

3. jūnijā Svētupes muižā aicinām uz mierpilnu un atpūtas pilnu vakaru – 

Nobaudi īpaši izmeklētas, trīs kārtu vakariņas, mūsu lieliskā šefpavāra Arņa Grantiņa izpildījumā. Vakariņās tiek pasniegti ēdieni, kas pagatavoti no vietējo ražotāju piedāvātajiem produktiem, lai vēl vairāk radītu neaizmirstamas garšas sajūtas.

Savukārt, lai pilnībā izbaudītu vakariņas un mierpilnu sestdienas vakaru, Tev būs iespēja klausīties kokles spēles virtuoza Kārļa Rudras Jirgensa solo koncertā, kurā mūzikas skanējums ir tiešs atspulgs viņa pasaules uztverei.

Charlie Vas koncerts un Kakao Rituāls Svētupes muižas kompleksā

10. jūnijā Svētupes muižas vēsturiskajos mūros aicinām piedalīties kakao rituālā, burvīgā Charlie Vas koncertā un deju virpulī.

Ģimenes diena Svētupes Muižas Kompleksā

4. jūnijā Svētupes muižas kompleksā gaidām ciemos bērnus ar vecākiem un vecvecākiem, lai kopā svinētu Ģimenes dienu.

Jampadrača deju svētku nakts koncerts "MŪS VIENO DEJA"

3.jūnijā plkst. 22.00 Limbažu estrādē skatītāji aicināti uz nakts deju koncertu "MŪS VIENO DEJA", deju kolektīvi izdejos XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku repertuāra dejas. Tā ir brīnišķīga iespēja iepazīt mūsu tautas dejas, novērtēt lielo darbu, ko apgūstot deju soļus un rakstus paveikuši dejotāji un sajust īpašo svētku gaisotni.

Vasaras sezonas atklāšana Pernigelē

Šīs vasaras sezonas atklāšana Pernigelē ar mūsu pagājušās vasaras klausītāju iemīļotākajiem mūziķiem — Initu Āboliņu un Normundu Ķieti!
Tātad piektdien, 2. jūnijā, plkst. 19:00. Ieeja bez maksas, bet ar iepriekšēju galdiņu rezervāciju. pieejams šeit: www.pernigele.lv.

Koncerta norise iecerēta mūsu saulainajā terasē, neviesmīlīgu laika apstākļu gadījumā - pārcelsimies uz "Pernigeles" iekštelpām.

Rezervāciju pieteikt pa tel.nr. +37120461461

Ēdienkarte un viss par un ap mums pieejams šeit: www.pernigele.lv.Ielīgošanas svētki Vidrižos

21.jūnijā plkst 18:00 Kultūras un izglītības centrā Melngaiļa sēta Ielīgošanas svētki Vidrižos. Tirdziņā aicināti piedalīties Vidrižu pagasta amatnieki un mājražotāji, kā arī visi iepirkties gribētāji.

Vasaras sezonas atklāšana Limbažu kultūras nama terasē ar grupu ERIDANA

Atklāj vasaras sezonu Limbažu kultūras nama terasē – STŪRIS! Terasē uz muzikālu vakaru ielūdz grupa ERIDANA (Iveta Baumane un Roberts Pētersons). Ieeja – bezmaksas! Darbosies kafejnīca. Pasākums publisks, tiks bildēts.

Vasaras sezonas atklāšana Limbažu kultūras nama terasē ar grupu ERIDANA

27. maijā plkst. 21.00 - atklājam vasaras sezonu - ielūdz grupa ERIDANA - Limbažu kultūras nama terasē.

Grupas SAPŅU FRAGMENTI albuma "Visums Starp Mums" prezentācijas koncerts

Limbizkvītā jau 13. maijā viesosies grupa Sapņu Fragmenti ar albuma "Visums starp mums" prezentācijas koncertu! Gaidīsim visus ciemos, ieeja par brīvu!

Ģimeņu sporta diena “Mammu, tēti – sportosim!”

Ģimeņu sporta diena “Mammu, tēti – sportosim!” 14. maijā Vienības parkā, Limbažos. Pasākuma mērķis ir dot iespēju ģimenēm kopīgi piedalīties fiziskajās aktivitātēs un veicināt ģimeņu iesaistīšanos veselību veicinošos pasākumos.Sekmēt ģimeņu interesi par aktīvu atpūtu, fiziskās un garīgās veselības saglabāšanu. Popularizēt veselīga dzīvesveida nozīmi dzīvē. Veselīgi, mērķtiecīgi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Muzeju nakts pasākumi Limbažu novadā

13. maijā visā Latvijā, arī Limbažu novadā, norisināsies Muzeju nakts pasākumi. Aicinām iepazīties ar Muzeju nakts programmu Limbažu novadā un izvēlēties, kurp doties baudīt Muzeju nakti.

Pārgajiens ar purva kurpēm Dzērves purvā

Pirmais pārgājiens jauniešiem jau šo sestdien, Alojas pagastā, Dzērves purvā.

Piesakies aizpildot pieteikšanās anketu ej.uz/solis_tuvak

Salacgrīvas stādu tirdziņs

12. maijā Salacgrīvas tirgū notiks Salacgrīvas stādu tirdziņš. Sīkāka informācija pa tālr.: 29237273

Koncertuzvedums UgunsGrēks līgo!

Leģendārais pašmāju kulta seriāls “UgunsGrēks” šogad atgriezās pie TV3 skatītājiem un nu iemīļotie seriāla aktieri ir gatavi ieskandināt vasaras saulgriežus kopā ar saviem skatītājiem, piedāvājot unikālu koncertuzvedumu “UgunsGrēks līgo!” Dziedāsim, dejosim, līgosim no sirds kopā ar “UgunsGrēka” varoņiem! Nenokavē – tikai pirmās 300 biļetes par īpašu cenu!

"Putu paradīze" Limbažu estrādē

Visneaizmirstamākā bērnu ballīte Putu Paradīze izsludina 2023.gada vasaras sezonas pasākumus. Šovasar atkal viesosimies foršākajās Latvijas pilsētās, kur dāvāsim prieku, jautrību un neaizmirstamas bērnu putu ballītes.

'Pasmaidi, sirds gaiša kļūs!'

Tiksimies Latvijas amatieru teātra festivālā “Pasmaidi, sirds gaiša kļūs”. 2023. gada 27.maijā Skultes pagasta Mandegās.

Vasarsvētki Bīriņu pilī

Ceriņu ziedu plaukumā 28. maijā 13.00 aicinām Bīriņu Pilī uz Vasarsvētku svinībām Pils dārzā.

Ieskandināsim un iedancināsim "Limbažiem 800" svētkus!

Šajā dienā kā sendienās Jūs priecēs Svētbrīdis, gleznas, zaļumballe “Lielais Šlāgerkoncerts”, amatnieku tirdziņš, atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, kā arī āra kafejnīcas un citas visnotaļ svētkiem piederošas lietas. Atpūta visai ģimenei.

GRINČA ZIEMASSVĒTKI | Muzikāla izrāde visai ģimenei

Muzikāla izrāde visai ģimenei «Grinča Ziemassvētki». Šā gada 29. decembrī bērnus Limbažu Kultūras namā priecēs krāšņa, muzikāla svētku pasaka visai ģimenei – «Grinča Ziemassvētki».

ČIGĀNU DVĒSELES UGUNSKURS

Ja ir skumjas par garajiem rudens vakariem, tad apmeklējiet Starptautisko projekta koncertu  “ČIGĀNU DVĒSELES  UGUNSKURS”.

ĀRIJAS ELKSNES DZĪVES MELODIJAS - ĀRIJAI ELKSNEI - 95!

Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām un pravietiskiem notikumiem apvīts. Āriju Elksni mēdz saukt arī par vispersoniskāko dzejnieci, jo savos pantos viņa tieši un atklāti atklāja savu dzīvi, mīlestību, sāpes un pārdomas. 

Muzeju nakts Alojā

Alojas Novadpētniecības centrs un Alojas pilsētas bibliotēka aicina apmeklēt Muzeju nakts pasākumu - "Bibliotēkai Alojā-100" (Norises vieta: Alojas pilsētas bibliotēka, Jūras ielā 14) - no 19.00 līdz 1.00. 1) Izstāde "Mākslinieks Arvīds Galeviuss un grāmatu ilustrācijas. 2) Prezentācija "Bibliotēkas vēsture". 3) Radošā darbnīca "Ilustrācijas manai grāmatiņai". 4) 20.00 un 22.00 ekskursija gida pavadībā "Jūras iela un bibliotēkas Alojā".

Muzeju nakts 2023 - Kultūras izglītības centrs ''Melngaiļa sēta'' & A. Andrusa Senlietu kolekcija

Kultūras izglītības centrs ''Melngaiļa sēta'' & A. Andrusa Senlietu kolekcija Muzeju nakts 2023 ietvaros piedāvā: aplūkot Biedrības 9 Arodi izstādi, Dārza šahu un mūzikas instrumentus, Emiļa Melngaiļa dzimtas koku, A. Andrusa senlietu kolekciju un pārsteiguma izstādi!

Muzeju nakts Pāles novadpētniecības muzejā

Pāles novadpētniecības muzejā – no plkst. 19:00 līdz 24:00 – Radīsim prieku sev un citiem Pāles novadpētniecības muzejā! Kā jau katru gadu, ikviens varēs atrast sev, ko tīkamu. Gan gardēži, mākslinieki, lieli un mazi, rokdarbnieki, arī dārza darbu, dziesmu un dzejas mīļotāji!

Muzeju nakts Staicelē

MUZEJU NAKTS STAICELĒ - “Rada un rāda Staicelē” - Plkst. 19:00 Brīvdabas laukumā (Lielā ielā 19) Arnis Veisbārdis – Koncertprogrammā “Viedais Fonogrāfs”; No 19:00 -23:00 - Izstāde “Izstāde “Radīšana – DZIESMA, DEJA, TAUTAS MĀKSLA” (Lielā ielā 14) - Plkst. 21:00 “Mākslinieku šķūnī” (Lielā ielā 19) - Kino “No Staiceles kultūras nama pašdarbības vēstures” - Ieeja brīva.

Radošā muzeju nakts - Ķirbižu meža muzejā

Muzeju nakts 13. maijā notiks arī Ķirbižos - no plkst. 19:00!

Gintas Kalniņas pinumu izstāde un iepazīšanās ar darba procesu.

Ilva Zvirgzdiņa vadīs radošo darbnīcu, kā pielietot dabas materiālus.

Būs iespēja izmēģināt spējas celaiņu aušanā un piedalīties viktorīnās.

Par noskaņojumu rūpēsies Duets Sandra un, protams, tradicionālā zupa.

Muzeju nakts Bārdu dzimtas muzejā "Rumbiņi"

Muzeju naktī - Plkst. 18.00; Skultes amatierteātra izrāde " Muitnieka māja"; No plkst. 18.00 - 23.00; Radošā darbnīca "Radošie diegi" sadarbībā ar tautas lietišķās mākslas biedrību "9Arodi"; Rumbiņmājā tevi gaidām ar savu mīļāko zupas bļodu un karoti. (Tik ilgi, kamēr katliņš tukšs)

Muzeju nakts Puikules muižā 2023

Muzeju nakts ietvaros, 13. maijā plkst. 20:00, Puikules muižā izskanēs Olgas Rajeckas skaistāko dziesmu koncerts. Skatītāji tiks priecēti ar svētku programmu, kuru ikviens aicināts baudīt kopā ar savu ģimeni! 

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies pianists Jānis Miltiņš.

Lieliska iespēja koncerta apmeklētājiem apskatīt Puikules muižu un muižas parku. Darbosies dažādas radošās darbnīcas.

Vakara gaitā būs iespēja apskatīt Ilvas Zvirgzdiņas radošo darbu izstādi "Ziedēšanas prieks" un Viļa Kāposta gleznu izstādi "Kur zeme, lai krāšņāku rastu...".

Pasākuma norises vietā notiks arī mājražotāju tirdziņš un būs īpašās "Muižas zupas" baudīšana.
 
Uz tikšanos Puikules muižā!

IZPAUDIES RADOŠI UN DODIES CEĻOJUMĀ!

Šogad 13. maijā 19.00 - 24.00 esiet gaidīti Ainažu Ugunsdzēsības muzejā un Ainažu brīvprātīgo ugunsdzēsēju depo pagalmā Valdemāra ielā 69 "Muzeju nakts" aktivitātēs.

Iedvesmas nakts Salacgrīvas muzejā

Muzeju naktī Salacgrīvā solās būt radoši! Tiks piedāvātas dažādas radošās darbnīcas, izstāžu atklāšana un apskate, muzeja apskate.

Muzeju nakts 2023 “Minhauzena stāsti Duntes muižā”

13. maijā norisināsies akcija "Eiropas muzeju nakts". Arī Minhauzena muzejs piedāvās īpašo šī vakara programmu:

ZAZ kluba 2023. gada sezonas atklāšana Limbažos

Sestdien, 13. maijā - no plkst. 10:00 līdz 12:30 Limbažos, Baznīcas laukumā, aicinām uz ZAZ kluba 2023. gada sezonas atklāšanas pasākumu.

ZAZ kluba 2023. gada sezonas atklāšana Limbažos

Sestdien, 13. maijā - no plkst. 10:00 līdz 12:30 Limbažos, Baznīcas laukumā, aicinām uz ZAZ kluba 2023. gada sezonas atklāšanas pasākumu.

Iesaisties un palīdzi tapt Limbažnieku laipai Limbažu Lielezera pludmalē

Iesaisties un palīdzi tapt Limbažnieku laipai Limbažu Lielezera pludmalē "Limbažiem ir 800" svētku ietvaros.

Limbažiem ir 800 - aktivitātes maijā!

 Limbažiem ir 800 pasākumi, meistarklases, norises un citas aktivitātes, kas norisināsies maija mēnesī!

 

Izrāde - Rudenīgais blūzs

Teātra mājā – Ausekļa Limbažu Teātra izrāde – Rudenīgais Blūzs – Aivons Menčels – Traģikomēdija 2. daļās.

12. maijā – plkst. 19:00

13. maijā – plkst. 19:00

14. maijā – plkst. 14:00

Biļetes iepriekšpārdošanā – Limbažu kultūras namā. Ieeja: 5 eur.

Meistarklase "Dievietes kronis" kopā ar Santu Žvīguli

Katra sieviete varēs sajust sevi un pati radīt savu iekšējās Dievietes kroni, ko nēsāt īpašos svētkos, pasākumos vai Līgo svētkos rotāties ar savu kroni.

Maijs - Limbaži ir mājas!

Maijs - Limbaži ir mājas!

Mājas, kur atgriežamies pēc dienā paveiktajiem darbiem, pēc tāla ceļojuma vai ilgstošas prombūtnes.

Limbaži ir mājas katram mazajam pilsētas ķiparam un sirmajai kundzītei, kura tik ļoti gaida savus bērnus ciemojoties.

Mājas ir vieta, kur dzied dvēsele un sirds, kur mēs ikviens jūtamies vislabāk, vismierīgāk, vieta, kur esam laimīgi.

Pērļošanas meistarklase kopā ar Santu Žvīguli 19. maijā.

Santas pērļošanas stāsts sākās ar rotu no Meksikas 5 gadus atpakaļ. Par šo stāstu varēsi uzzināt vairāk meistarklasē.

Pērļošanas meistarklase kopā ar Santu Žvīguli 19. maijā.

Santas pērļošanas stāsts sākās ar rotu no Meksikas 5 gadus atpakaļ. Par šo stāstu varēsi uzzināt vairāk meistarklasē.

Piesakies jaunumiem

© 2009-2023 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »