AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
26. aprīlis 19:00 - 21:00

SESTĀ JŪDZE diska LATVIEŠI prezentācijas koncerts DZIEDI MANI UZ MĀJĀM - Salacgrīvas kultūras centrā

“Sestā Jūdze” aicina uz albuma “Latvieši” prezentācijas pasākumiem un 2024. gada 26. aprīlī ar koncertu viesosies arī Salacgrīvas kultūras centrā. Klusajā gada laikā starp valsts svētkiem un Jauno gadu Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” aicina Tevi, mīļo klausītāj, uz personīgi muzikālu sarunu jaunajā koncertprogrammā “Dziedi mani uz mājām”.

Koncertā kopā izdziedāsim gan plašāk nedzirdētas dziesmas no jaunā, pašas grupas producētā un izdotā dziesmu albuma “Latvieši”, gan arī labi zināmus un daudzu iemīļotus hitus.
“Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs: “Katru gadu šajā laikā esam ieraduši apstāties un atskatīties uz aizejošo gadu – muižās, pilīs, dievnamos un kultūras centros, nelielās zālēs, salīdzinoši šaurākā lokā, kas ir kā pretstats plašajām brīvdabas estrādēm. Aicinām mums pievienoties arī šogad, lai izbaudītu kopābūšanas mirkļus ar mūsu jaunajām un jau zināmajām dziesmām. Mēs jūs ļoti, ļoti gaidīsim!”

Jāpiebilst, ka ar gada klusāko laiku un tā noslēgumu nekas nebeigsies, un koncertsērijas “Dziedi mani uz mājām” turpinājums ir ieplānots līdz nākamajai vasarai.

Tā būs grupas pastāvēšanas laikā nebijusi koncertsērija, kuras laikā akcents joprojām tiks likts uz grupas jaunākā veikuma, CD “Latvieši”, dziesmām, taču koncertprogramma atkarībā no sezonas tiks īpaši papildināta ar tai pieskaņotu repertuāru. Gada izskaņā vairāk tiks spēlētas dažādas Ziemassvētku dziesmas, bet pavasara pasākumos jūtamākas būs romantiskās noskaņas, kuru uzburšanā “Sestā Jūdze” jau sen sevi ir apliecinājusi kā nepārspējamus meistarus.

Savukārt maijā, nākamo valsts svētku zīmē, koncerts no jauna tiks bagātīgi papildināts ar patriotiskām dziesmām un noskaņām.
“Šķiet, šī būs pirmā reize mūsu pastāvēšanas vēsturē, kad vienas koncerttūres laikā vairākos pasākumos tikpat kā nebūs pilnībā vienādas programmas, tādējādi katrā koncertā sagaidāms kāds jauns pārsteigums,” noslēpumaini piebilst A. Gedrovičs.

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/133583

Tālr. informācijai +371 25455928 

Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem