Ceturtdiena, 2. februāris
Vārda dienas: Spīdola, Sonora, Aīda, Vida

Brīvdienu māja "Medņi"

MedņiMedņiMedņi
Brīvdienu māja Medņi ir profesionālās lauku tūrisma asociācijas Lauku Ceļotājs biedrs kopš 2003. gada. Medņi atrodas 70 km no Rīgas, 23 km no Saulkrastiem un 20 km no Limbažiem. Piebraukšana ir ērta no divām pusēm, 4,6 km no Vidrižu centra vai 3,1 km no Igates pils. Medņos iespējams apmesties trīs veidos: brīvdienu mājā, teltīs vai treileros kempingā Skautu pļava.
Piedāvā: naktsmītnes, virtuve, TV, treileru pieslēgums, telšu vietas, piknika vieta, velosipēdu noma (1), laukums sporta spēlēm, bērnu rotaļu laukums
Naktsmītnes vietu skaits: 6
Svinību telpu vietu skaits: 18
Cena:
Kompleksa īre līdz 5 cilvēkiem. 3 istabas, virtuve, dušas telpa, tualete, pagalms ar atpūtas, piknika vietām un bērnu rotaļu vietu:
diennakts (līdz 6 dienām) 41,2 EUR
nedēļa 241 EUR

Nakšņošanas papildus vieta vienai personai līdz 12 stundām (gulēšana saliekamā gultā vai uz matrača, duša, tualete)
20% atlaide bērniem, jaunākiem par 11 gadiem. 11,3 EUR

Mājdzīvnieka uzturēšanās diennakts 5,7 EUR

Adrese:„Medņi”, Vidrižu pagasts, Limbažu novads
GPS: lat: 57.380972; lon: 24.668941
Tālrunis: +371 26565914, +371 26380555
Internetā: www.spekozols.lv; E-pasts: ivars@spekozols.lv

Medņi ir latviešu viensēta ar divu gadsimtu vēsturi. Šajā harmoniskajā, dabas un cilvēka radītajā vietā esam izveidojuši brīvdienu māju, kur nesteidzīgi atpūsties, gūt enerģiju, sakārtot domas un rast iedvesmu! Medņu viesiem rādām mūsu senču mākas spēka un līdzsvara atjaunošanā ar ozolu enerģiju.

Medņu viesu rīcībā ir trīsdesmitajos gados celta guļbaļķu dzīvojamā māja. Šeit jūtams omulīgais Latvijas lauku saimniecības gars. Viesu rīcībā mājas daļa ar atsevišķu ieeju. Pieci cilvēki var ērti izmitināties divās guļamistabās ar virtuvi, ēdamistabu, dušas telpu un tualeti. Vienā no guļamistabām ir arī bērnu gultiņa. Pieejamas arī divas papildus vietas. Virtuvē ledusskapis, gāzes plīts un visi nepieciešamie trauki un virtuves piederumi. Mājas bēniņos sadzīves priekšmetu muzejs ar senču lauku istabu. Plašajā Medņu viensētas pagalmā ir vairākas atpūtas vietas gan saulainā pļavā, gan šūpuļtīklā kļavu paēnā. Pie dīķa omulīga ugunskura un piknika vieta. Dīķa ēnainajā krastā atrodas Medņu svētozols, kas ir apkaimes enerģētiski aktīvākā vieta. Bērniem rotaļu laukums ar smilšu kasti un šūpolēm. Vieta aktīvām spēlēm pļavā blakus augļu dārzam. Senas akmens mājas drupās, skursteņa galā stārķu ģimenes ligzda. Vasaras nogalē dārzā daudz jāņogu, ērkšķogu un upeņu. No Medņiem pāri tīrumam ved taciņa uz 200 m. attālo Aģes upi un Aģes dižozolu. Lai sajustu latviešu svētāko koku ozolu spēku, izbaudītu tīrumu un dabīgo pļavu skaistumu un meža dzīves ritumu, vērotu putnus un meža zvērus, piedāvājam doties 2,9 km garajā Spēkozolu pārgājienā.

 

  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.