Pirmdiena, 3.jūlijs
· 19.00 Pie
Teātra mājas
Aivars Banka „Meitiņa”
Umurgas amatierteātris.
Otrdiena, 4.jūlijs
· 19.00 Limbažu
kultūras namā
Aiva Birbele „Kapusvētki PR”
Viļķenes amatierteātris
Trešdiena, 5. jūlijs
· 20.00 Bijušajā
SEB bankā
Lelde Stumbre “Burvīgie blēži”
Skultes amatierteātris
· 21.00
Biedrības „Limbažu filcs” 1.stāva zālē
Mihails Sebastians “Nezināmā zvaigzne”
Stūrīšu amatierteātris.
Ceturtdiena, 6. jūlijs
· 17.00 “Limbažu
komunālserviss” garāžā
Flennerija O’Konore “Kropļi ieies pirmie”
Jūrmalas teātris
· 19.00 Kultūras
namā
Žils Verns “80 dienās apkārt zemeslodei”
Valmieras Drāmas teātris (Ieeja
€3,00)
· 22.00
Lielezera krastā
Festivāla atklāšana
Ugunsizrāde “Dejas uz ūdens”
Daugavpils “Fire Show studio”
Piektdiena, 7. jūlijs
· 12.00 Limbažu
novada Administratīvajā ēkā
Izstādes “Brīvdabas izrādes Latvijā” atklāšana
· 14.00 “Limbažu
Komunālserviss” garāžā
Geirs Magne Pedersens “Gaidot nāvessodu”
Teātris “Drakomir” (Dānija)
· 16.00 Limbažu
galvenajā bibliotēkā
Albērs Kamī “Pārpratums”
VEF Tautas teātris
· 18.00 Bijušajā
SEB bankā
Sabīne Košeļeva “Rīga – Maskava” (monoizrāde)
Mālpils bērnu un jauniešu studija “Pilnmēnss”
· 18.00 Muzeja
pagrbiņā (bij. kafejnīcā)
Ketlīna Anna Tompsone “Šaurās laipas”
Belleherest Produktions (Untasrīda, Vācija)
· 19.00
Biedrības „Limbažu filcs” 1.stāva zālē
J.Balodis, L.Guntars, I.Briedis, A. Kaugers “Saules aptumsums”
Saldus Tautas teātris
· 20.30
Biedrības „Limbažu filcs” 2.stāva zālē
Izrāde pēc Jāņa evaņģēlija motīviem “Pieskāriens”
Kuldīgas kustību teātris “Purple Line”
· 20.30 Limbažu
novada Administratīvās ēkas zālē
Henriks Ibsens “Bernika projekts”
Ogres Tautas teātris
· 22.30 Limbažu
pilsdrupās
Pēc Rūdolfa Blaumaņa motīviem “Trīnes pamācība mīlēšanā”
Liepājas Tautas teātris
Sestdiena, 8. jūlijs
· 12.00 Limbažu
kultūras namā
Kārlis Skalbe “Kaķīša dzirnavas”
Gulbenes Tautas teātris
· 13.00
Biedrības „Limbažu filcs” 2.stāva zālē
Remegijus Paciukonis “Ne velns, ne dzeguze”
Amatierteātris ” Avilys” (Lietuva)
· 14.00 “Limbažu
Komunālserviss” garāžā
Rihards Svjatskis “Pusaugušie”
Jelgavas Jaunais teātris
· 15.00 Bijušajā
SEB bankā
Kopdarbs “Triad”
Studentu Playback teātris (Kijeva, Ukraina)
· 16.30
Biedrības „Limbažu filcs” 2.stāva zālē
Tarass Sevčenko “Lūgšana”
Literārais amatierteātris “Z ust rich” (Perejaslava-Hmeļņicka, Ukraina)
· 18.00 Igates
baznīcā
Aspazija “Boass un Rute”
Liepājas Metalurgu Tautas teātris
· 18.00 Limbažu
pilsdrupās
Māra Rītupe “Rāja mani māmuliņa”
Brocēnu teātris
· 19.00
Biedrības „Limbažu filcs” 1.stāva zālē
Zane Pamše “Dūdotāji”
Jonišķu teātris (Lietuva)
· 20.00
Biedrības „Limbažu filcs” 2.stāva zālē
Davit Kladiašvili “Darispani neveiksme”
Kharagauli Tautas teātris (Gruzija)