AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
30. maijs 19:00 - 21:30

Jazz it like Maxim Busel - džeza koncerti - Liepupes muižā

Silts pavasara vakars Liepupes lauku vēsturiskajā muižā ar neatkārtojamo Itālijas un Francijas senatnīgo interjeru, ar glāzi iecienītākā dzēriena, uzkodām un, pats galvenais, ekskluzīvā kamerformātā un dzīvās mūzikas pavadījumā, kur Maksims Busels izpildīs džeza stila dziesmas.
Jau otro gadu pēc kārtas pavasara izskaņā Maksims Busels rīko džeza koncertus, kas pazīstami ar savu unikālo kamerformāta “vintage” atmosfēru. Iepriekš džeza koncerti norisinājās slepenajos Rīgas dzīvokļos, bet šogad koncerts pirmo reizi notiks mūsu skaistajā Liepupes muižā.
Video no pagājušā gada pasākuma: https://youtube.com/shorts/rxtYxUV0dbg?si=owbs94RW19I6DMDm
Koncerti norisināsies muižas otrajā stāvā. Pirms koncertiem viesi varēs izbaudīt muižas burvīgo atmosfēru, pastaigājoties pa muižas dārzu un dodoties pastaigā līdz ezeram. Muižas pirmajā stāvā viesi tiks sagaidīti ar atspirdzinošiem dzērieniem, vīnu un uzkodām, kas ir iekļauts biļetes cenā.
Jūs gaida divu daļu muzikālā programma: pirmajā daļā izskanēs pasaules džeza hīti, savukārt, otrajā — pazīstamas mūsdienu dziesmas, bet, protams, jaunajās džeza aranžijās unikālā izpildījumā.
Vokāls - Maxim Busel; Pie klavierēm - Austris Kalniņš; Kontrabass - Jānis Rubiks.

Ja vēlaties pagarināt patīkamo vakaru, piedāvājam iespēju rezervēt viesnīcas numuru, ar 10% atlaidi, kurā iekļautas brokastis. Pusdienas un/vai vakariņas muižas restorānā — par papildmaksu. Atlaide viesnīcas numuriem ir spēkā tikai rezervējot numuru zvanot pa tālruni 27802801, un tikai datumiem no 30. maija līdz 2. jūnijam.

Biļetes pieejamas: www.aula.lv; Ja rodas jautājumi - zvaniet/ rakstiet WhatsApp: +371 29653394
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem