AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Peoniju svētki Limbažos

Klāt peoniju ziedēšanas laiks, un Limbažu novadā to atzīmē krāšņi! Limbažu kultūras namā - Peoniju izstāde; Vidrižu “Kalnbudēs” - Peoniju svētki; Burtnieku kvartālā - 4. Peoniju svētki ar izstādi, tikšanos un Kaspara Gulbja koncertu.

Limbaži tiks pārstāvēti Hanzas dienās Vīlandē.

Šīs nedēļas nogalē no 7. – 9. jūnijam Limbaži piedalīsies Hanzas dienās Vīlandē, Igaunijā! Pasākuma apmeklētājus aicināsim ciemos - iepazīties ar Limbažu un novada labumiem, saņemt informāciju, kur doties brīvdienās uz Vidzemes piekrasti, Limbažu novadu un Limbažiem.

Aicinām piedalīties Limbažu Filca attīstības domnīcā

Aicinām piedalīties Limbažu Filca attīstības domnīcā nozaru speciālistus, ekspertus, uzņēmējus, vietējos iedzīvotājus un citus interesentus, lai kopīgi veidotu ilgtspējīgu un, sociāli iekļaujošu, Limbažu Filca Fabrikas teritorijas attīstības konceptu. Darbnīca norisināsies biedribas “Limbažu Filcs” ēkā, Mūru ielā 21, Limbažos.

Muzeju nakts Limbažu novadā

Eiropas Muzeju nakts ir starptautisks muzeju pasākums, kas kopš 2005.gada ik pavasari notiek daudzās Eiropas valstīs. Līdz ar tradicionālajām ekspozīcijām notiek arī dažādi īpaši pasākumi – radošās darbnīcas, koncerti, teātra uzvedumi. Pasākums tradicionāli norit no sestdienas vakara līdz svētdienas pirmajai rīta stundai.


Notiks Limbažu novada tūrisma attīstības stratēģijas 2024. - 2030. gadam 1. redakcijas sabiedriskā apspriešana.

Aicinām piedalīties Limbažu novada tūrisma attīstības stratēģijas 2024. - 2030. gadam 1. redakcijas sabiedriskajā apspriešanā, kas notiks 2024.gada 29.aprīlī plkst. 17.00 Limbažu novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Lielajā zālē, Rīgas ielā 16 un tiešsaistē.
 

Maijā un jūnijā Latvijas kori un deju kolektīvi pieskandēs Vidzemi četros lielkoncertos

Maijā un jūnijā Vidzemē gaidāmi četri vērienīgi amatiermākslas kustības notikumi. 25.maijā Emiļa Melngaiļa mūzikas svētki komponista 150 gadu jubilejas zīmē, 1.jūnijā XXII Latvijas Senioru deju diena un 8.jūnijā Latvijas Senioru koru svētki pieskandēs Limbažu novadu. Savukārt 15.jūnijā koru dziedātāji pulcēsies Valmieras novadā, kur tiks atzīmēta 160.gadskārta Pirmajiem Dziedāšanas svētkiem Dikļos.

Ceļojuma Stāstu Vakars ar Kristiānu Mārtinsoni!

Esi gatavs atbrīvot prātu un iegrimt ceļojumu pasaulē?
Spānijā dzīvojoša limbažniece dalīsies ar saviem spilgtākajiem ceļojumu piedzīvojumu stāstiem!
Kristiāna ir pabijusi 30 dažādās pasaules valstīs, taču viņas sirdij tuvākās ir bijušas tās, kuras ir apceļotas ilgstoši - no pulsējošās Ņujorkas līdz mistiskajai Ēģiptei, no burvīgās Vjetnamas līdz noslēpumainajai Kambodžai. Viņa ar aizrautību runās par piedzīvoto Dienvidamerikā, Eiropā un Centrālajā Āzijā, kā arī neaizmirsīs dalīties ar spilgtākajiem iespaidiem un noderīgiem ieteikumiem apceļojot katru valsti.

Ceļojuma stāstu vakars. Apkārt Latvijai zirga mugurā. Tina Runce & Līga Vilne

Ideja par ceļojumu zirga mugurā apkārt Latvijai radās vairāku gadu garumā, darbojoties ar bērniem, pieaugušajiem un zirgiem. Pavadot laiku pie Baltijas jūras Tina & Līga novēroja, ka cilvēki kļūst laimīgi kontaktējoties ar viņu zirgiem vienkārši pieskaroties tiem. Kopējā pelde ar zirgiem ir vasaras lielākais emocionālais piedzīvojums.

Aicina piedalīties ceturtajā tīklošanās pēcpusdienā remigrantiem “Manas mājas Vidzemē” Limbažu novadā.

Turpinām tīklošanās pēcpusdienas remigrantiem "Manas mājas Vidzemē" ar mērķi sniegt atbalstu remigrantiem, atgriežoties Vidzemē!

Kurš ir teicis, ka pavasaris nav piemērots gadalaiks pastaigai? Mēs ticam, ka kustībā ir spēks, tādēļ uzvelkam ērtu apģērbu, uzliekam saulesbrilles un dodamies lūkot Lielezeru!

KAD: Svētdien, 21. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 16.00

Tiekamies: Lielezera pludmale, Lielezera iela 14, Limbaži (Koordinātes: lat: 57.503567271992885; lon: 24.70216372533049)

Ķirbižos norisināsies Pārgājiena svētki

14. aprīlī Ķirbižos (Starta vieta mainījusies uz Svētciemu!) Limbažu novadā, notiks Pārgājienu svētki “Latvijas Izaicinājums 2024” maršruta “Ķirbižu jūras meklētājs” atklāšanas ietvaros. Pasākuma starts atradīsies bijušajā Vides izglītības centrā. Dalībniekiem būs iespēja izvēlēties, kurā no trim distancēm piedalīties, sākot ar 12 km ģimeņu izaicinājumu līdz pat 42 km garam maršrutam. Pasākuma organizatori parūpējušies, lai piedalīties varētu ikviens!

Ceļojuma stāstu vakars. Good Morning Vietnam! ar Gati Kampernovu.

Ceļojuma stāstu vakars. Good Morning Vietnam! Gatis Kampernovs.

Ceļojumu stāstu vakarā Gatis aizvedīs uz Dienvidaustrumāzijas zemi Vjetnamu. Gatis ir profesionāls tūrisma gids ar 20 gadu stāžu, apceļojis vairāk kā 70 pasaules valstis gan kopā ar tūristu grupām, gan individuāli.

Lekcija: “Maskošanās tradīcijas Latvijā – Senatne un šodiena” – Limbažu kultūras namā

Šobrīd Limbažu novadā tiek veidota jauna masku grupa, kurā aicināts piedalīties ikviens.
2.aprīlī plkst. 18.00 pulcēsimies Limbažu kultūras namā, kur pārrunāsim latviešu maskošanās tradīcijas aspektus, skatīsimies atbilstošus foto un video materiālus, un uzsāksim mūsu kopdarbu. Tiekamies!

Ceļojuma stāstu vakars ar Renāru Sproģi.

Stāsts un filma par katoļu svētvietu.

"Katrs, kas apmeklē Medžugorji, garīgi stiprāks atgriežas mājās": tā kardināls Jānis Pujāts par Medžugorjes brīnumu. Skatoties filmu & klausoties stāstījumā, uzzināsim, ko par Medžugorji saka kardināls Jānis Pujāts, kāpsim kalnā, kur pirms 40 gadiem parādījās Dievmāte un būsim liecinieki, kā redzētais un izjustais Podbrdo kalnā atraisa dvēseles stīgas ceļabiedros.

Apkopos informāciju par semināru un konferenču telpām Limbažu novadā.

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” gatavo jaunu informatīvo izdevumu apkopojot Semināru un konferenču telpas Limbažu novadā, lai būtu ērti pieejama un pārskatāma informācija par telpu platību un pieejamo aprīkojumu.
 
Anketa aizpildīšanai par telpu piedāvājumu- https://ej.uz/seminarutelpas
 
Informācija tiks apkopota kopīgā materiālā "Semināru un konferenču telpas Limbažu novadā", kā arī publicētā Limbažu novada tūrisma informācijas centra mājas lapā www.visitlimbazi.lv un sociālajos tīklos.

Tūrisma uzņēmēju atvērto durvju diena Limbažu novadā.

Tūrisma sezonas sākums jau gandrīz klāt! Aicinām visus tūrisma uzņēmējus piedalīties atvērto durvju dienā, aicinot atvērt savas durvis un piedāvājumu interesantiem. 
11.maijs - Tūrisma uzņēmēju atvērto durvju diena būs pasākums, kurā tiek aicināti interesenti ciemoties pie Limbažu Novada tūrisma uzņēmējiem un iepazīt viņu piedāvājumu.
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »