AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
11. maijs 10:00 - 16:00

Aidā Salacā 2024

Aidā Salacā – tas ir Tavs piedzīvojums uz ūdens. Salacas ir viena no tām upēm, kurā Tev ir jābūt vismaz 1 reizi vasarā… tad kāpēc ne “Aidā Salacā”? Ar ģimeni vai draugu kompānijā – pavadi dienu laivojot Salacā 11. maijā!
Laivot upē var gan ziemā, gan agrā pavasarī vai vēlā rudenī, bet pasākums “Aidā Salacā” tiek rīkots ar mērķi, lai atklātu laivošanas sezonu Salacā īsi pirms vasaras. Iedomājieties - Jūs un jūsu komanda, apgādāta ar izturīgu laivu, airiem, drošības vestēm un ar aizrautību, esat gatavi izbaudīt Salacas baseina burvību. Tās nebūs sacensības uz laiku, bet tas būs nesteidzīgs ceļojums, ko paredzēts izbaudīt savā tempā.
No mūsu puses:
  • Nodrošināsim visu nepieciešamo, drošai laivošanai upē;
  • 3-4 stundu laikā mierīgā ritmā pieveicamu Salacas upes posmu, pa ceļam dosim 4 uzdevumus, kuru veikšanai Tev būs jāpiestāj krastā, jāizkāpj no laivas un kopā ar komandas biedriem jāveic konkrētais uzdevums. Šeit gan skaitīsim punktus - uzdevumu izpildē ņemsim vērā precizitāti, attapību un radošumu. Punktus piedzīvojuma finišā sasummēsim un, kamēr gaidīsim zupas pasniegšanu, veiksim apdāvināšanos;
No Tavas puses:
  • Atbildības sajūtu uz ūdens – nekādas pārgalvības;
  • Līksmu noskaņojumu;
Nāc un pievienojies mums, lai kopā atzīmētu Salacas laivošanas sezonas atklāšanu - dienu, kas piepildīta ar smiekliem un piedzīvojumiem. Nepalaidiet garām iespēju būt daļai no – Aidā Salacā 2024!

Pasākuma nolikums - Pasakuma_nolikums_Aida_Salaca_2024  

Ja rodas jautājumi, zvani 26463025; 64041254 vai raksti uz visitsalacgriva@limbazunovads.lv
Titulbilde
  AtpakaļPastāsti draugiem