AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Dūjas jātnieku skola

+2
Dūjas jātnieku skolā ikdienā interesentiem māca visu par un ap zirgiem un regulāri trenējas jāšanas laukumā.
Tiek organizētas dažādas izjādes un piedalās arī nelielās sacensībās.

Divi no lielākajiem DJS projektiem bija, ir, un būs viennozīmīgi unikāli Latvijā: 2019. un 2020. gadā Līga Vilne un Tīna Runce ar zirgiem, Prīma, Dempsija un Kastanis, septiņu nedēļu laikā veica vairāk nekā 1900 km garu distanci un apceļoja Latviju pilnībā zirga mugurā gar Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas robežām, kā arī gar visu Latvijas Baltijas jūras piekrasti. Ceļojumam līdzi sekoja televīzija un prese, un par to vairākas reizes dienā tika ziņots mūsu Facebook lapā (Dūjas jātnieku skola).

2022. gada beigās ceļojošā izstāde devās ceļā pa Līgas un Tīnas ceļojuma pēdām, lai ar daudzām fotogrāfijām un aprakstiem, kuras izvietotas uz 20 planšetēm, pastāstītu par ceļojumu pa pierobežas reģioniem. Vairāk nekā 100 ceļojošās foto izstādes apstāšanās vietās interesentiem ir iespēja doties vēlreiz ceļojumā.

Ikdienā mēs jāšanas sporta interesentiem mācām visu par un ap zirgiem. Mēs regulāri trenējamies jāšanas laukumā, organizējam izjādes un piedalāmies nelielās sacensībās.

Vēl viena mūsu sirdij tuva joma ir labdarība. Ar mūsu zirgiem jau esam apmeklējuši veco ļaužu namus, bērnu namu un pansionātu, piedalāmies dažādos pasākumos (Limbažu pilsētas svētkos, Liepupes pagasta svētkos, Tūjas tirgū) un lasām lekcijas latviešu un vācu valodā par mūsu lielo ceļojumu.

Vēl viens interesants temats ir informatīvo materiālu izstrāde jātniekiem un zirgu īpašniekiem, kurus mēs paši izgatavojam un bez maksas darām pieejamus internetā, piemēram, brīdinājuma zīmes zirgu ganībām, informācija automašīnu vadītājiem, kad viņi uz ceļa sastop zirgu treileri, informācija par pareizu aprīkojumu, lai jātu tumšajā laikā. Mūsu informatīvie materiāli vienmēr tiek labi pieņemti un pat publicēti Vācijā.

Diezgan bieži mēs savus zirgus bez atlīdzības piedāvājam arī fotosesijām - gan privātiem pasākumiem, gan profesionāliem fotogrāfiem.
Atrašanās vieta
"Lejasvilnīši", Liepupes pagasts, Limbažu novads
lat: 57.502641; lon: 24.500233
Kontakti
+371 29479486
TUVUMĀ ESOŠI OBJEKTI

Meža salu dīķi

Tālrunis:+371 29122133
Īpašnieks: Atpūtas komplekss “Meža salas”, Limbažu pagasts lasīt vairāk ››

Tūrisma atpūtas komplekss Meža salas

Adrese: Limbažu pag.
Tālrunis: +371 29122133
Viesiem tiek piedāvāta viesnīca "Meža Salas" ar kamīnzāli un nelielu 3* viesnīcu. Brīvdienu kempingā piedāvā "Brīvdienu mājas", "Pirts svinību namu" un vairākas svinību vietas. lasīt vairāk ››

DUDU monētu kalšana

Adrese:"Dārznieki", Liepupes pagasts
Tālrunis:+371 25149545
Atbrauc DUDU ligzdās nokalt vara vai alumīnija monētu ar latvju zīmēm vai arī "DUDU ligzdas" simboliku. lasīt vairāk ››

"DUDU ligzdas" velo noma

Adrese:"Dārznieki", Liepupes pagasts
Tālrunis:+371 25149545
"DUDU ligzdas" noma piedāvā īpašus un ērtus velosipēdus braucieniem gar jūru vai, vadoties pēc velosipēdu maršrutiem, dodoties pa novada ceļiem. lasīt vairāk ››

DUDU brīvdabas smēde

Adrese:"Dārznieki", Liepupes pagasts
Tālrunis:+371 25149545
Dzelzs karsēšana ēzē, sakaitēta metāla kalšana un konkrētu priekšmetu izgatavošana, liekas kaut kas sens un aizmirsts? "DUDU ligzdas" brīvdabas smēde ļaus Tev pašam izbaudīt kalšanas rituālu, un izkalt Tev savu pirmo naglu. lasīt vairāk ››
  Atpakaļ  izdrukātPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »