AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE

Dzirnupes

+6
Lauku sēta 14km no Limbažiem, kurā viesi var piedalīties lauku darbos, iemācīties vākt zāļu tējas, izbaudīt īstu lauku pirti ar pēršanos ar dažādu zāļu slotiņām un ārstniecības augu inhalācijām. Pieejama nelielam draugu pulkam un ģimenēm.

Tajā ir saglabāta senās latvju sētas celtnes un gaisotne. Tā būs lieliska atpūta tiem, kuri grib iepazīt un izjust mūsu senču dzīves ritmu. Klētiņā varat aplūkot senus sadzīves priekšmetus un uzzināt par to pielietojumu. Aplūkot un pabarot saimniecībā esošās kazas, zosis un vistas. Dabas baudītājiem un makšķerniekiem iespēja doties romantiskā izbraucienā ar laiviņu pa Dzirnupīti, vai netālu esošao Āsteres ezeru, baudot civilizācijas neskarto dabu. Makšķernieku lomu ir iespējams nokūpināt.  Peldvieta pie  upes, kur  var apmesties ar teltīm un baudīt vakaru pie ugunskura. Aktīvai atpūtai volejbola laukums , basketbola grozs. Izbrauciens ar velosipēdu, zirgu un retro motociklu, kā arī ziemā apvidus distanču slēpošana un asāku izjūtu cienītājiem-skijorings (slēpošana aiz motocikla. Sēņošana un ogošana tuvākā un tālākā apkārtnē. Piedāvā arī pašu audzētus dārzeņus, ogas un augļus. Varbūt ir vērts atklāt citu romantiku nakšņojot klētiņā?? 

Lauku mājas "Dzirnupes" saimnieks izgatavo celmu bungas ar teļa un bebra ādām. 
Atrašanās vieta
Viļķenes pag.
lat: 57.61498; lon: 24.691257
Pieejamība

Kontakti
Cena
Nakšņošana klētiņā: 35 EUR / 2 pers. (d/n)
Papildvieta bērniem līdz 12 g.v.: 10 EUR / pers. (d/n)
Pirts vakars nakšņojot (līdz 4 pers.): 20 EUR
Pirts vakars (līdz 4 pers.): 40 EUR
Pirts vakars - katrai nākamajai personai: 8 EUR
TUVUMĀ ESOŠI OBJEKTI

Celmu bungas no lauku mājas "Dzirnupes"

Adrese:Viļķenes pag., Dzirnupes
Tālrunis:+371 26408465
Lauku mājas "Dzirnupes" saimnieks gatavo īpašas celmu bungas. Celmu bungas tiek grebtas no dažādiem kokiem - egles, liepas, upes vītola. Bungas celms tiek pārklāts ar skanīgām ādām - kazas un bebra ādas. Tiek izgatavoti arī citi mūzikas instrumenti un suvenīri - taures, sitamie instrumenti, mietturi, pīpes, u.c. lasīt vairāk ››

Dzirnupes

Adrese:Viļķenes pag.
Tālrunis:+371 26408465
Pēršanās ar dažādām zāļu slotiņām, zāļu tējas.
Pirtnieka pakalpojumi- cena pēc vienošanās. Zāļu kubls. Pelde upītē vai dīķī. Iespēja izbaudīt īstu lauku pirti ar ārstniecības augu inhalācijām.
lasīt vairāk ››

Reinīši

Adrese:"Reinīši", Viļķenes pagasts, Limbažu novads, LV-4050
Tālrunis:+371 26024828

"Robežnieku dzirnavas"

Adrese:Šķirstiņi, "Robežnieki", Viļķenes p., Limbažu n., LV-4052
Tālrunis:+371 29411023
Atpūta pie Dzirnavu ezera ar ugunskura vietu, iespēja makšķerēt, nomāt laivu, baudīt gan mežonīgu dabu, gan koptu muižas parku. Sezonā iespēja iegādāties augļus un ogas dažādā daudzumā.
lasīt vairāk ››

z/s "Zivtiņas"

Adrese:Zivtiņas. Katvaru pag., Limbažu nov.,
Tālrunis:+371 26559605, +371 21631544
Zivju audzēšana, realizēšana, makšķerēšana. Sniedz konsultācijas zivju audzētājiem un zivju dīķu ierīkošanai. lasīt vairāk ››
  Atpakaļ  izdrukātPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

© 2009-2024 Limbažu novada pašvaldība. Visas tiesības aizsargātas »