AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
28. septembris, 2022.

Līciemā aizvadīta motokrosa iepazīšanas diena

17. septembrī Staiceles pagasta Līciemā norisinājās motokluba “ASB” organizēta motokrosa iepazīšanas diena, kas nu jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju un šogad tika aizvadīta piekto reizi. 
Motokluba “ASB” vadītājs un pasākuma organizators Normunds Šķepasts secināja, ka šajā lietainajā dienā uz pasākumu ieradās tie, kuri patiešām uzskata, ka motokross viņiem ir tuvs un vēlējās izmantot šādu iespēju – braukt ar motokrosa motociklu, kvadraciklu vai blakusvāģi. Kopumā iespēju izmantoja 13 interesenti, galvenokārt – jaunieši. Braucēju vecuma amplitūda bija no aptuveni četriem līdz 42 gadiem. Ikviens interesents varēja izmēģināt dažādas kubatūras motokrosa motociklus individuāli un trenera Leona Kozlovska pavadībā, bērnu kvadraciklu, kā arī blakusvāģa ekipāžas kantētāja lomu Ģirta Indrijaiša un Jāņa Sedlenieka pavadībā. Jāpiebilst, ka visi klātesošie varēja iestiprināties ar turpat uz ugunskura pagatavotu zupu.

Par izdevušos pasākumu parūpējās virkne atbalstītāju. Paldies Mārcim Straumem, kurš atvēlēja savu īpašumu un īpaši šim pasākumam iekārtoja pļavu, motokluba “ASB” biedriem Ģirtam Indrijaitim un Jānim Sedleniekam, kuri bez maksas atvēlēja savu tehniku, laiku un padomus, ļaujot iejusties blakusvāģa kantētāja lomā, un motokluba “ASB” biedram Jānim Gražulim par motociklu atvešanu un sava mikroautobusa atvēlēšanu priekš pārģērbšanās. Paldies Limbažu novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu, “MX Ādaži” un Leonam Kozlovskim par vērtīgajiem padomiem jaunajiem censoņiem, Artim Čīkam (“Artworks”) par pasākuma atspoguļošanu video un uzņēmumiem SIA “MARKO K”, ZS “BUĶI”, “Alpine Cab and Carry”, “M Power Tuning”. Paldies Lāsmai Volksonei un Laurai Sisenei par garšīgo zupu, kā arī vecvecākiem un vecākiem, kuri atveda savas atvases un ļāva tiem iepazīties ar emocijām, sajūtām un adrenalīnu, ko sniedz motokross!


Titulbilde
  TakaisinKerro ystävillesi