AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
2. janvāris, 2023.

Salacgrīvā būs iespēja apgūt prasmes piekrastes airēšanā

Biedrība “Salacgrīvas ūdens sporta - atpūtas biedrība” iegādājusies un saņēmusi daļu no projektā “Piekrastes airēšana Salacgrīvā” paredzētajiem 19 laivu komplektiem bērniem un pieaugušajiem, lai popularizētu dažādus airēšanas veidus jūras piekrastē.
Ar unikālo Coastal rowing boats un Surf ski tipa laivu iegādi Salacgrīvā būs nodrošinātas plašākas iespējas pavadīt brīvo laiku ar fiziskām aktivitātēm ne tikai Limbažu novada Sporta skolas audzēkņiem, bet arī citiem dažāda vecuma un fizisko spēju sagatavotības cilvēkiem, apgūstot gan klasisko airēšanu, gan arī airēšanu jūrā.

Projekta vadītājs Kaspars Močāns min, ka līdz 2023. gada jūnijam ir plānots iegādāties visu inventāru un uzsākt apmācības, kādas šobrīd Latvijā ar minētajām laivām nav pieejamas. Ņemot vērā, ka 2028. gadā notiks vasaras olimpiskās spēles Losandželosā, kurās iekļautas arī akadēmiskās airēšanas sacensības Coastalrowing, biedrības ilgtermiņa plānos ir rīkot sacensības airēšanā šajā disciplīnā Kuivižos, Limbažu novadā.

Projekts iesniegts Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014. - 2020. gadam pasākumā: "Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana" ietvaros, saņemot 10% Limbažu novada pašvaldības līdzfinansējumu no kopējām projekta izmaksām.
Titulbilde
  TakaisinKerro ystävillesi