AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
29. jūnijs, 2016.

Aicina jauniešus pieteikt savu dalību izaugsmes pārgājienam gar jūru

Limbažu Jauniešu centrs aicina Limbažu novada jauniešus vecumā no 15 – 25 gadiem pieteikties divu dienu apmācībām ‘’Izaugsmes pārgājiens gar jūru’’ kas notiks no 30. – 31.jūlijam Salacgrīvas novada jūras piekrastē, ar nakšņošanu teltīs.

Pārgājienā tiks praktizēti personības attīstoši pārbaudījumi, komandas veidošanas un izaicinājumu uzdevumi, kā arī sociāli uzdevumi vietējās sabiedrības labā, lai veicinātu jauniešu kompetenču pilnveidi un piederības sajūtas veidošanu pret savu valsti un zemi. Tā norises laikā tiks praktizēta un veicināta jauniešu līdzdalība un atbildības uzņemšanās par savu izaugsmi. (piemēram: uzņemties atbildību, radīt un prezentēt savas idejas, vadīt komandu, strādāt komandā, palīdzēt citiem utt.).

Apmācības vadīs pieredzējis personības izaugsmes un komandu attīstības treneris- Māris Resnis.

Tā kā pārgājiens ir viena no Limbažu Jauniešu centra īstenojamā projekta ‘’MĒS NĀK(AM)’’ aktivitātēm, dalība apmācībās ir BEZMAKSAS.

Pārgājienā tiks nodrošināta ēdināšana (2 reizes dienā abās apmācību dienās), apmaksāti ceļa un inventāra transportēšanas izdevumi, kā arī kempinga telšu vietas izmaksas. Dalībniekiem pašiem nepieciešams līdzi ņemt teltis, nepieciešamās higiēnas preces, ja ir vajadzība, tad papildus uzkodas un dzeramo ūdeni. Nepilngadīgajiem jauniešiem būs nepieciešamas rakstiskas vecāku atļaujas par dalību apmācībās.

Vairāk informācija par nepieciešamo tiks izsūtīta katram apstiprinātajam dalībniekam individuāli.

LAI PIETEIKTOS APMĀCĪBĀM, līdz š.g.18.jūlijam jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaitē 

Iesūtītie pieteikumi tiks izvērtēti un atbilde par dalību apmācībās tiks nosūtīta katram individuāli uz norādīto e-pasta adresi līdz 22. jūlijam.

Vietu skaits ir ierobežots!

 

Neskaidrību un jautājumu gadījumā lūgums sazināties pa tālr. 26164449 vai rakstot uz e-pastu: simona.putnina@limbazi.lv

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Simona PUTNIŅA,
Limbažu novada jaunatnes lietu speciāliste,
Jauniešu centra vadītāja

 


 
Titulbilde
  TakaisinKerro ystävillesi