AINAŽI SALACGRĪVA LIMBAŽI ALOJA un STAICELE
30. maijs, 2013.

Parakstīta vienošanās par Vidzemes piekrastes pašvaldību mērķtiecīgu sadarbību

Saulainā 28.maija priekšpusdienā Vidzemes piekrastes pašvaldību vadītāji – Alojas novada domes priekšsēdētāja Dace Vilne, Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica, Limbažu novada domes priekšsēdētājs Aigars Legzdiņš, Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis, Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes Reģionālās administrācijas direktora vietnieks Mārtiņš Zīverts parakstīja Vienošanos par kopīgu mērķtiecīgu sadarbību, lai veicinātu tūrisma attīstību Vidzemes piekrastes teritorijā.

Daiga Jurēvica atzinīgi novērtēja Vienošanās parakstīšanu un uzsvēra, ka iesāktiem darbiem un nospraustiem mērķiem jāstāv pāri „politikai”, lai Vidzemes piekrastes novadi attīstītos un būtu vienots un pievilcīgs galamērķis.

Savu atbalstu Vienošanās parakstīšanai pauda arī Vidzemes tūrisma asociācijas priekšsēdētājs Raitis Sijāts, kurš klātesošos iepazīstināja ar asociācijas padarīto darbu un nākotnes iecerēm.

Vidzemes piekrastes tūrisma informācijas centru savstarpējā sadarbība notiek kopš 2010.gada un realizēti vairāki kopdarbi. No šī gada janvāra Alojas, Limbažu, Salacgrīvas un Saulkrastu novadu apvienībai „Saviļņojošā Vidzeme” pievienojās arī Carnikavas novads un jūnijā plānots izdot jaunu Vidzeme piekrastes tūrisma karti.

Piekrastes tūrisma informācijas centru darbinieki ir sekmējuši sadarbības līguma parakstīšanu un pozitīvi vērtē iecerēto projektu un aktivitāšu realizāciju, kurās iesaistās arī aktīvākie uzņēmēji.

Vienošanās tika parakstīta vienā no Vidzemes piekrastes gleznainākajām vietām – atpūtas kompleksā „Lauču akmens”, kurš ir viens no labajiem piemēriem, kā saglabāt Vidzemes piekrastes arhitektūras un kulināro mantojumu.
Foto: G.Memmena
‍ 
Titulbilde
  TakaisinKerro ystävillesi