Svētdiena, 27. novembris
Vārda dienas: Lauris, Norberts

Ikonu medības

Limbažu novada pašvaldības aģentūra „LAUTA” no 21. oktobra līdz 15. novembrim organizē aizraujošu spēli ģimenēm „Ikonu medības”. Vadoties pēc dotajām ikonām, jāmeklē un jānofotografē konkrētie objekti.
lasīt vairāk

Durvju medības

Limbažu novada pašvaldības aģentūra „LAUTA” no šī gada 30.jūlija līdz 1.septembrim organizē aizraujošu foto orientēšanās spēli „Durvju medības Limbažos”.
lasīt vairāk

Foto medības 3

Limbažu novada pašvaldības aģentūra „LAUTA” no šī gada 15.maija līdz 7.jūnijam organizē aizraujošu foto orientēšanās spēli „Fotomedības Limbažos 3”.

Vadoties pēc dotiem attēlu fragmentiem, Limbažu pilsētā ir jāmeklē un jānofotografē konkrētie objekti.
lasīt vairāk

Foto medības 2

Pēc dalībnieku atsaucības un pieprasījuma tapušas “Fotomedības Limbažos- 2”, kurās, līdzīgi kā iepriekš, ir 25 dažādi publiski pieejami objekti, kur uzdevumu lapā iekadrēts tikai fragments. 

Brīdinām, ka otrā spēle, var būt lielāks izaicinājums būt vēl vērīgākiem.
lasīt vairāk

Foto medības

Limbažu novada pašvaldības aģentūra „LAUTA” no šī gada 1. marta līdz 6. aprīlim organizē aizraujošu foto orientēšanās spēli Fotomedības Limbažos. Vadoties pēc dotiem attēlu fragmentiem, Limbažu pilsētā ir jāmeklē un jānofotografē konkrētie objekti.
lasīt vairāk

Virtuālā orientēšanās un uzdevumu spēle "Iepazīsti Limbažus"

Limbažu novada tūrisma informācijas centrs aicina ikvienu epidemioloģiski drošā veidā izmēģināt virtuālo orientēšanās un uzdevumu spēli "Iepazīsti Limbažus". Šī ir iespēja atsvaidzināt un padarīt aizraujošāku savu ikdienas pastaigu ar suni vai ģimenes pārgājienu pa Limbažu pilsētu. Vai vienkārši pēc ilgāka laika atkal sajust pasākuma aizraujošo garšu, fiziski neatrodoties pašā pasākumā.
lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.