Piektdiena, 7. oktobris
Vārda dienas: Daumants, Druvvaldis

Dzīvā sudraba muzejs

Sudrabkaļa Oļega Auzera dzīves ieguldījuma ekspozīcija savij mākslu, filozofiju un darbu ar sudrabu izsmalcinātās skulptūrās, ļaujot katram apmeklētājam ne tikai iegūt estētisko baudījumu, bet arī doties iekšējā garīgā ceļojumā.

Piedāvā: gida pakalpojumi
Darba laiks:
Atvērts apmeklētājiem no trešdienas līdz sestdienai no pl. 11-17 un svētdienā no pl.11-15.
Muzejs pirmdienās un otrdienās slēgts.

Svētku dienās no 23. jūnija līdz 29.jūnijam muzejs SLĒGTS!
Cena:
Ieejas cena:
pieaugušajiem – 5 EUR
pensionāriem – 4 EUR
skolēniem, studentiem – 2,50 EUR
pirmsskolas vecuma bērniem – bezmaksas
grupām tiek piemērotas atlaides.
Adrese:Limbaži, Burtnieku iela 4 (Vecais rātsnams)
GPS: lat: 57.5150428036769; lon: 24.71359299981616
Tālrunis:+371 29356858
Internetā:www.livesilvermuseum.lv

Limbažos, Burtnieku kvartālā, ir apskatāma ekspozīcija ar tādiem darbiem kā "Klīstošais holandietis" - cilvēka dzīves atspoguļojumu vētras izplosītā kuģī; lādīti "Alkatība", kurā tiek simboliski attēlotas cilvēku vājības, kā pārspīlēts materiālisms vai mantkārība, neo baroka stila svečturi, kurš ietver bagātīgu ūdens pasaules atainojumu, kā arī jauno darbu "Covid-?". Oļega Auzera kolekcijas pērle, lielākā sudraba pils pasaulē- "Nākotnes pils. 3001", sudrabā iemūžinātais Vecās Derības sižets - "Noasa šķirsts" un "Kains un Ābels", uz leģendas balstīta skulptūra "Turaidas roze", muzikālais kauss "Akordeons" un citi. Meistara mākslas darbi stāsta par pasauli, kur blakus skaudībai un alkatībai dzīvo uzupurēšanās un altruisms, kur mīlestība mijas ar naidu, kur dzīvība uzvar nāvi. 
 
Sudrabkaļa radošā darbnīca piedāvā:

📍 Talismana izgatavošanu - visu slikto, ko Jūs savā dzīvē esat pieredzējuši, ar domām ielikt sudrabā un, ar liesmas palīdzību sakausējot, transformēt to. Tas veidos jaunu dzīves sākumu, tādējādi izgatavosiet sev talismanu turpmākajai dzīvei, kas nesīs aizsardzību, veiksmi un veselību;

📍 Jaunlaulātiem piedāvā izgatavot sudraba dzimtas zariņu;

📍 Iemūžināt kāzu dienu vai citus nozīmīgus brīžus ar iegravētu lapiņu uz Mīlestības un draudzības vārtiem.
Izstādēs apmeklētājiem ir iespēja uzzināt katra darba stāstu un nozīmi, aplūkot gleznotāja Artura Auzera dabas ainavas un pieteikties meistardarbnīcām. Mākslinieka sudraba skulptūrās dabas elementi kā simboli pauž cilvēku attiecību problēmas, vērtības, mainīgos dzīves ceļus un dveš pasaules elpu.
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.