Otrdiena, 2. marts
Vārda dienas: Lavīze, Luīze, Laila

Aktualitātes | Arhīvs

Katvaru pagasta tūrisma objektu saimnieki aicināti piedalīties kopīga piedāvājuma veidošanā

22.02.21.
Ceturtdien, 25.februārī pl.10 aicinām Katvaru pagasta tūrisma objektus piedalīties tiešsaistes ideju ģenerēšanas sanāksmē par kopīga tūrisma maršruta/akcijas/pasākuma izveidi, iekļaujot interesantas un pieejamas apskates vietas Katvaru pagastā.
lasīt vairāk

Limbažu muzejs piedāvās digitālo izstādi "Skolas laiks"

17.02.21.
Sākot no 2021.gada 15.februāra Limbažu muzejs vairāku nedēļu garumā piedāvās digitālo izstādi "Skolas laiks" vietnēs www.limbazumuzejs.lv un Facebook/ Limbazumuzejs.
lasīt vairāk

Olimpiskais centrs "Limbaži" aicina piedalīties "Lielezera slēpju cīņās"

15.02.21.
Sākot ar pirmdienu, 15. februāri līdz pat 28. februārim norisināsies attālinātās slēpošanas sacensībās “Lielezera slēpju cīņas”. Dalībniekiem sev ērtā laikā jānoslēpo 10 km gara trase, fiksējot laiku izveidotajā segmentā. Daļa no trases ved pa Zaļo dzelzceļu.
lasīt vairāk

#Sirsnīga pastaiga Limbažu vecpilsētā

12.02.21.
Atsaucoties žurnāla un portāla Precos.lv aicinājumam, piedāvājam sirsnīgu pastaigu Limbažu vecpilsētā. Ierosmei esam sagatavojuši pastaigu pašā vecpilsētas sirdī. Ņemot vērā, ka ārā ir auksts- tā ir pietiekami īsa, lai arī maziem un salīgiem degungaliem neapniktu šāda nodarbe. Turklāt- maršruts ietver vairākus nozīmīgus vecpilsētas apskates objektus.
lasīt vairāk

#sirsnīgapastaiga mīlestības nedēļā

12.02.21.
Aicinām iesaistīties kāzu portāla PRECOS iniciatīvā: laika posmā no 10.- 14.februārim ieskaitot, iziet vai izbraukt sirds kontūras maršrutu jūsu izvēlētā vidē, dalīties ar maršruta ierakstu savos sociālajos tīklos, pievienojot mirkļbirku #sirsnīgapastaiga, un laimēt romantiskas balvas no Promenade Hotel un Kūkas gardas!
lasīt vairāk

Vidzemes piekrastes tūrisma uzņēmēji aicināti pieteikties zīmei "Gājējiem draudzīgs"

11.02.21.
Tūrisma pakalpojumu sniedzējiem līdz 15. februārim ir iespēja pieteikties zīmei “Gājējam draudzīgs”. Zīmei var pieteikties jebkurš uzņēmējs vai objekts, kas piedāvā pārgājienu ceļotājiem nepieciešamos pakalpojumus, – ne tikai naktsmītnes, bet arī kafejnīcas, krodziņi un restorāni, tūrisma informācijas centri, degvielas uzpildes stacijas, veikali u.tml. Zīme nav piesaistīta kādai konkrētai takai vai maršrutam, bet ir apliecinājums, ka attiecīgais pakalpojumu sniedzējs izprot pārgājienu tūristu vajadzības
lasīt vairāk

Bīriņu pils īpašais piedāvājums

09.02.21.
Pakalnā pie ezera paceļas 1860. gadā celtā Bīriņu Pils. Tā ir romantiska, ar mīlestību radīta vieta tuvu Rīgai, Siguldai un Saulkrastu jūrmalai. Pili ieskauj gleznains parks, ezeri un muižas ēkas ar viesnīcu, restorānu, greznām telpām kāzām un semināriem. Veselībai kalpo pirtis, peldu vietas, Emīlijas parka pastaigu takas un zirgu izjādes.
lasīt vairāk

Slēpošanas iespējas un inventāra noma Limbažu novadā

04.02.21.
Slēpju inventāru izsniedz tikai pēc iepriekšējas rezervācijas. Lūdzam sazināties pa norādītajiem tālruņiem, būt saprotošiem un lai aktīva un veselīga slēpošana!
lasīt vairāk

Apmeklētājiem atvērta Limbažu pilsētas publiskā slidotava

02.02.21.
Sākot ar 2. februāri apmeklētājiem atvērta Limbažu pilsētas publiskā slidotava. Slidotava pieejama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot uz mob. tel.nr. 28310554.
lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.