Pirmdiena, 25. maijs
Vārda dienas: Anšlavs, Junora

Aktualitātes | Arhīvs

«Latvijas Valsts meži» slēdz savas purva takas un skatu torņus

27.03.20.

Valsts AS "Latvijas Valsts meži" (LVM) no sestdienas, 28. marta, apmeklētājiem slēdz piecus uzņēmuma pārziņā esošos skatu torņus un arī purva laipas, tostarp, mūsu pusē esošo Niedrāju-Pilkas purva taku un Purezera taku.

lasīt vairāk

NOTIFICATION

13.03.20.

Dear visitors! Due to the announced emergency situation in Latvia (due to Covid-19 virus), Limbaži Tourism Information Centre will be closed to visitors starting from 13 March until 14 April 2020!

We will continue to provide you the tourist information you are interested in, so you are welcome to contact us by ph.+371 28359057 or email: tic@limbazi.lv

You are welcome to visit our web page www.visitlimbazi.lv and facebook.com/Visitlimbazi

But note, that most of the museums will be closed!

PAZIŅOJUMS

13.03.20.

Dārgie viesi un klienti! Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ Limbažu novada tūrisma informācijas centrs sākot no 2020.gada 13.marta līdz 14. aprīlim apmeklētājiem būs slēgts!

Turpināsim sniegt Jums interesējošo tūrisma informāciju attālināti, tādēļ aicinām sazināties ar mums zvanot pa Tālr.+371 28359057 vai rakstot mums uz tic@limbazi.lv

Esiet laipni aicināti izmantot arī mājas lapu www.visitlimbazi.lv un facebook.com/Visitlimbazi kur informēsim par aktualitātēm!

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka lielākā daļa muzeju apmeklētājiem būs slēgta!

Mika Dukura koncerts Limbažu Vecajā rātsnamā

02.03.20.

8. martā plkst. 16:00 Mika Dukura koncerts Limbažu Vecajā rātsnamā!

Sirsnīgs, mīlestības pilns vakars kopā ar dziedātāju, dziesmu autoru Miku Dukuru Limbažos, kurš tikko ieguvis augsto ceturto vietu dziesmu konkursā Supernova 2020!

Dziesma "I'm Falling For You" šajā vakarā izskanēs divreiz - arī latviskā versija "Piedod", kas ir mūziķa jaunākais singls. Protams, tas nebūs viss ko dzirdēsiet, līdzās iepriekš minētajām dziesmām dzirdēsiet arī jau labi zināmas kompozīcijas no mākslinieka repertuāra.

lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.