Otrdiena, 2. marts
Vārda dienas: Lavīze, Luīze, Laila

Aktualitātes | Arhīvs

Vidzemē top radošā tūrisma tīkls. Iespēja iesaistīties

28.12.20.
Līdz 31. janvārim pagarināta pieteikšanās Radošo industriju tīklam Vidzemē! Projekta "Cult-CreaTE" (Kultūras un radošo nozaru ieguldījums Eiropas kultūras un radošajā tūrismā) ietvaros tiek apkopota informācija par Vidzemes reģiona un Vidzemes tūrisma asociācijas biedru novadu teritorijās esošajiem radošo industriju piedāvājumiem kopīga radošo industriju tīkla izveidei.
lasīt vairāk

Rūķu ceļš Limbažu novadā

28.12.20.
Svētku laikā līdz 6. janvārim, Limbažu novada pašvaldības aģentūra "LAUTA" sadarbībā ar pašvaldības iestādēm, dažādiem uzņēmumiem un aktīvākajiem pilsētas un novada iedzīvotājiem veido kopīgu akciju "Rūķu ceļš Limbažu novadā".
lasīt vairāk

Šogad vēl tikai šajā nedēļas nogalē apmeklētājiem atvērti muzeji

18.12.20.
Šogad vēl tikai šajā nedēļas nogalē iespējams apmeklēt Dzīvā sudraba muzeja, Limbažu muzeja izstādes un Veco ugunsdzēsēju depo. Izmaiņas darba laikos veiktas pamatojoties uz Covid 19 valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem- no 21.12.2020.-11.01.2021.
lasīt vairāk

Rūķu ceļš Limbažu novadā

14.12.20.
Šodien mūsu "Rūķu ceļā" apskatāmi jau vairāk kā 40 dažādi rūķi un rūķu kompānijas. Zinām, ka ir pat vairāk, bet ne visi rūķi ir pieteikušies.
lasīt vairāk

Turpina apzināt militārā mantojuma objektus

11.12.20.
Vidzemes tūrisma asociācija kopā ar lauku tūrisma asociāciju "Lauku ceļotājs" un 24 projekta partneriem no Latvijas un Igaunijas strādā, lai kopīgi izveidotu Igaunijas un Latvijas militārās vēstures tūrisma maršrutu. Projekta ieviešanas laiks 01.01.2020. – 31.12.2022. Projekta galvenais koncepts ir izveidot Latvijas un Igaunijas kopīgā militārā mantojuma tūrisma produktu, kas sevī iekļauj aptuveni 150–170 tūristu piesaistes objektu tīklu (muzeji, kolekcijas, ekspozīcijas, ēkas un būves utt.).
lasīt vairāk

Tūrisma forumā diskutēs par to, kā pielāgoties jaunajiem apstākļiem

09.12.20.
11. decembrī tiešsaistē tiks aizvadīts Latvijas Tūrisma forums, kurā nozares pārstāvji izvērtēs aizvadīto gadu, diskutēs par krīzes pārvarēšanas scenārijiem, kā arī ieskicēs darbības virzienus, lai ātrāk atkoptos pēc globālās Covid 19 pandēmijas izraisītās krīzes nozarē.
lasīt vairāk

Pie Limbažu Lielezera uzstādīts “Limbažu Lielezera dabas takas” saules pulkstenis

08.12.20.
7. decembrī pie Limbažu Lielezera tika uzstādīts “Limbažu Lielezera dabas takas” saules pulkstenis. Saules pulkstenī ir iegravēts Vasaras laiks, tāpēc ziemas periodā pašiem būs viena stunda jāparēķina, jo vienas tonnas akmenim nav tik viegli pārregulēt cipara rādītājus kā rokaspulkstenim.
lasīt vairāk

Limbažu novada TIC uz nenoteiktu laiku pārtraucis apmeklētāju pieņemšanu klātienē

07.12.20.
Saskaņā ar Limbažu novada pašvaldības 04.12.2020.rīkojumu nr.4.1.1/20/252 “Par Covid-1 infekcijas izplatības ierobežošanu” Limbažu novada TIC uz nenoteiktu laiku ir pārtraucis apmeklētāju apkalpošanu klātienē
lasīt vairāk

Limbažu novada ēdinātāju piedāvātie pakalpojumi ārkārtas situācijas laikā

04.12.20.
Lai samazinātu cilvēku drūzmēšanos un ilgstošāku uzturēšanos sabiedriskās ēdināšanas vietās, piemēram, kafejnīcās, restorānos, ēdnīcās, bāros, ārkārtējas situācijas laikā – no š.g. 9. novembra līdz 11. janvārim sabiedriskās ēdināšanas vietās drīkst izsniegt ēdienu tikai līdzņemšanai.
lasīt vairāk

Aicinām Limbažu pilsētas un novada iedzīvotājus, iestādes un uzņēmumus - ikvienu interesentu - iesaistīties kopīga Rūķu ceļa veidošanā

03.12.20.
Pirmie rūķi ir tapuši un apskatāmi Burtnieku kvartālā Limbažos. Liels paldies pinējai Gintai Kalniņai par lieliskajiem Burtnieku kvartāla rūķiem, kas te mitinās jau no pirmā Adventa svētdienas un vilina nofiksēt fotomirkli. Rūķus veidot iespējams, gan individuāli, smeļoties idejas no jau tapušiem pie mums, vai Pinterest.
lasīt vairāk

Limbažu muzejā būs apskatāma izstāde "Svētku rotājumi - puzuri"

02.12.20.
No 2020.gada 8.decembra Limbažu muzejā būs apskatāma izstāde "Svētku rotājumi - puzuri". Gaidot svētkus, aicinām pamanīt visuma harmonijas un kārtības simbolisko atveidu tradicionālajos svētku rotājumos - puzuros. Saskatīt nemainīgo gara pasaules atspulgu, rast iedvesmu un risinājumus savas telpas sakralizēšanai.
lasīt vairāk

Rīgas plānošanas reģions meklē militārā mantojuma liecības un cilvēkstāstus

01.12.20.
Rīgas plānošanas reģions, turpinot darbu pie projekta “Military Heritage”, meklē cilvēkstāstus par notikumiem no Pirmā pasaules kara sākuma līdz pat Padomju režīma noslēgumam, kas ietver cilvēku likteņus, ikdienas sadzīvi un pastāvēšanu dažādu varu krustcelēs. Tāpat aicinām atsaukties iedzīvotājus, kuru teritorijā atrodas vēl kāds neapzināts militārā mantojuma objekts ar tūrisma potenciālu.
lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.