Piektdiena, 7. oktobris
Vārda dienas: Daumants, Druvvaldis

Medus diena Limbažos

30. jūlijs 10:00 - 15:00

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” aizsāk jaunu tradīciju - "Medus diena Limbažos", kad bitenieki no tuvākām vai tālākām vietām satiekas Limbažos, Burtnieku kvartālā. Pasākuma laikā būs iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties to.

Tirgošanās un jautrība Burtnieku kvartālā sāksies jau no pulksten 10:00, kad apmeklētāji aicināti iegādāties veselīgākos un gardākos medus un citus biškopības produktus. Piedāvājums būs bagātīgs un katra vēlmēm atbilstošs – dažādu šķirņu medus un kārtīga rupjmaize.

Medus ir arī neatņemama sastāvdaļa tik daudzās receptēs un mums tik ļoti patīk izmēģināt ko jaunu. Tieši tāpēc mēs, pasākuma "Medus diena Limbažos" organizatori sadarbībā kafejnīcu-konditoreju Parka Kafe, nolēmām izsludināt arī medus recepšu konkursu un kādam no jums dāvāt gardu medus kūku no Parka Kafe. Sīkāk par medus recepšu konkursu lasiet ŠEIT.
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.