Pirmdiena, 25. oktobris
Vārda dienas: Beāte, Beatrise

Limbažu kultūras namā rādīs daudzsēriju filmu/seriālu "Emīlija. Latvijas preses karaliene"

20. oktobris 19:00
Limbažu kultūras namā rādīs daudzsēriju filmu/seriālu "Emīlija. Latvijas preses karaliene." 20. oktobrī plkst. 19:00 1 seanss (2 sērijas) Nākamie seansi 27.10; 3.11. Biļetes cena 4 eur. Katram apmeklētājām ir jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāts.Par filmu:

“Emīlija. Latvijas preses karaliene” ir daudzsēriju filma, kas pirmo reizi Latvijas kino vēsturē vairākos seansos tiks izrādīta kinoteātros. Tās sešās spēlfilmu un vienā dokumentālajā sērijā tiek atainots laika periods no Emīlijas Benjamiņas izdotā žurnāla “Atpūta” pirmsākumiem līdz viņas bojāejai Sibīrijā, katrā no sērijām atspoguļojot kādu nozīmīgu viņas dzīves fragmentu – ģimenes dzīvi, uzņēmējdarbību, sociālā statusa nostiprināšanu, ietekmi uz politiskajām un kultūras norisēm 20. un 30. gados, sievietes sapņus un problēmas, darbinieku nodevību – un atklājot personības daudzpusīgās šķautnes.

Režisori: Andis Mizišs, Kristīne Želve, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe

Filmas scenārija autori: Ivo Briedis, Baņuta Rubess, Aiva Birbele, Tabita Rudzāte

Operators-inscenētājs: Andrejs Rudzāts

Mākslinieki: Kristīne Jurjāne, Aivars Žukovskis

Montāžas režisori: Andris Grants, Armands Začs, Paula Popmane, Toms Krauklis

Komponists: Kārlis Auzāns

Skaņu režisors: Ernests Ansons

Producenti: Gints Grūbe, Inese Boka-Grūbe

Svarīgi!
Filmu var apmeklēt visi biļešu īpašnieki, kas ir vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19 vīrusu, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. Filmas laikā, kā arī, pirms un pēc filmas kultūras nama telpās jālieto deguna un mutes aizsegus (maskas FFP2).

​Filma tiks rādīta:
23.10 plkst. 19:00 (1 seanss 2 sērijas)
27.10 plkst. 19:00 (2 seanss 2 sērijas)
03.11 plkst. 19:00 (3 seanss 2 sērijas)

Biļetes cena 4,00 EUR 
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.