Pirmdiena, 25. oktobris
Vārda dienas: Beāte, Beatrise

Piesakies pārgājienam Rāķa purvā 4.septembrī!

4. septembris 10:00
,,Aktivitāšu diena ģimenēm – Veselības pārgājiens” tiek organizēts Limbažu novada pašvaldības īstenotā un Eiropas Sociālā fonda finansētā projektā  projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/059 ietvaros, sadarbībā ar pašvaldības aģentūrām "ALDA" un "LAUTA"

Dosimies kopā ar Ilzi Ozolu pārgājienā uz SIA Rāķa purvu, kurā kūdras ieguvi veic uzņēmums SIA Klasmann-Deilmann Latvia. Ar kūdras vilcieniņu dosimies gar kūdras ieguves laukiem, apskatīsim kūdras ieguves procesu, uzkāpsim tornī un uzcelsim savu kūdras torni. Uzzināsim, kas vispār ir kūdra, kā tā atšķiras, kur to izmanto un apskatīsim, kas ar purvu notiek pēc kūdras ieguves pabeigšanas. Iziesim pa purva laipu, kas ved gar skaistiem akačiem.

Tikšanās vieta un laiks: plkst.10:00, Bārdu dzimtas muzeja "Rumbiņi" stāvvietā, Katvaru pag., Limbažu novads.

Kopējais maršruta garums: apmēram 6 kilometri.

Maršruta specifika:  viegls, bet nepieciešama atbilstoša fiziskā sagatavotība.

Jānodrošinās ar pārbaudītiem pārgājienu apaviem, ja iespējams ar ūdens drošu membrānu vai ūdensnecaurlaidīgiem apaviem. Ja ērtāk doties ar nūjām - ņemam līdzi arī tās.

Lietus mētelīši līdzi -  ja līst, jo ejam pārgājienā arī lietus gadījumā.

Pieteikšanās  līdz  3.septembrim (vai kamēr ir brīvas vietas), aizpildot pieteikuma anketu.

Pieteikšanās: ej.uz/rāķapurvs

Dalība pārgājienā: bez maksas.

Vietu skaits: ierobežots.

Pamatojoties uz pamatojoties uz MK noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” pārgājienu drīkst apmeklēt personas, kas vakcinētas pret Covid-19, pārslimojusi Covid-19, ir ar sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai 6 stundu laikā veiktais SARS-CoV-2 antigēna tests ir negatīvs, kā arī pamatizglītības un vidējās izglītības pakāpes izglītojamie, kas testēti izglītības iestādē, un ir ar negatīvu testa rezultātu, un pirmsskolas izglītības pakāpes izglītojamie bez prasībām.

Kontaktinformācija: Ilze Millere, tālr. Nr. 28359057

Logo
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.