Trešdiena, 27. janvāris
Vārda dienas: Ilze, Ildze, Izolde

Rūķu ceļš Limbažu novadā

28. decembris 15:31
Svētku laikā līdz 6. janvārim, Limbažu novada pašvaldības aģentūra "LAUTA" sadarbībā ar pašvaldības iestādēm, dažādiem uzņēmumiem un aktīvākajiem pilsētas un novada iedzīvotājiem veido kopīgu akciju "Rūķu ceļš Limbažu novadā".
Jau dažu dienu laikā rūķu skaits pilsētā un ārpus tās strauji pieauga. Šobrīd rūķu ceļa kartē ir atzīmētas vairāk nekā 115 rūķu atrašanās vietas.

Rūķu ceļa karte ir papildināta arī ar interesantākajiem svētku laika apskates objektiem un  dekoriem.

Sākotnēji rūķu ceļa karti bija paredzēts veidot drukātā formātā, taču nu jau rūķu atrašanās vietas pārklāj visu novada teritoriju un nemitīgais rūķu skaita pieaugums šo ieceri padara neiespējamu. Tādēļ, lai aktuālā rūķu ceļa karte būtu pieejama ikvienam iedzīvotājam un pilsētas vai novada viesim, tā tika veidota, izmantojot "Google Maps" platformu. Šobrīd ikviens rūķu ceļa apmeklētājs to var aplūkot šeit.

Meklē rūķus: ej.uz/rukilimbazos

Ikvienam rūķu ceļa akcijas dalībniekam un apmeklētājam ir iespēja fotografēties pie rūķiem un dalīties ar bildēm sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #rukilimbazos


Vizuālais noformējums: I.Evertovskis 
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.