Svētdiena, 9. augusts
Vārda dienas: Madara, Genoveva

Muzikāla programma – “StāstuDziesmas”

30. jūlijs 20:00 - 21:15
Personīgi interaktīva saruna starp aktieriem un skatītājiem. Aktieri Normunds Bērzs un Juris Hiršs aizvedīs jūs jautrā fantāzijas lidojumā no teātra skatuves uz aizkulisēm, grimētavām un pat pagrabiem!

Kopābūšanā skanēs Imanta Kalniņa, Ulda Stabulnieka un Jura Hirša dziesmas, kas dažādos laikos rakstītas teātru izrādēm un ne tikai.

#stāstudziesmas –  mirklis romantikai, mīļām atmiņām un sirsnīgiem smiekliem.

 

Normunds Bērzs – brīvmākslinieks, bijušais Nacionālā teātra aktieris, pieprasīts pasākumu vadītājs un jauno pasākumu vadītāju treneris, laiku pa laikam iejūtas dažādās vietējo un ārvalstu seriālu un filmu varoņu lomās. TV3 IKEA mājokļa pārvērtību raidījuma vadītājs.

 

Juris Hiršs - Latvijas Nacionālā teātra aktieris kopš 1990.gada, cilvēks – orķestris: spēlē teātri, glezno, dzied, komponē, raksta dziesmu tekstus, ceļ māju, kopj zemi, audzina dēlus. Vairāk nekā 15 gadus dzied aktieru ansamblī "Greizais ratiņš". Piedalījies arī televīzijas seriālos "Viņas melo labāk", "Radiņi" un "Ēnu spēles".

Ieeja bez maksas!

Apmeklējo pasākumu, aicinām rūpēties par savu un apkārtējo veselību, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus!

  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.