Otrdiena, 26. maijs
Vārda dienas: Eduards, Edvards, Varis

Starptautiskajā Publisko dārzu dienā virtuāli aicina uz Latvijas un Igaunijas dārziem

8. maijs 10:00
Kopā ar Latvijas un Igaunijas dārziem Vidzemes tūrisma asociācija un dārzu saimnieki aicina jūs apmeklēt jauno https://www.gardenpearls.eu/ mājaslapu, kurā varat iepazīties ar gandrīz 80 skaistiem dārziem un parkiem Igaunijā un Latvijā. Vairākos dārzos jau drīz sāksies krāšņā ziedēšanas sezona! Plašajā piedāvājumā arī Limbažu puses dārzi un parki: Bīriņu Pils, LillasLavender lavandu lauki, Veselības augu brīvdabas ekspozīcija Limbažu pagastā.

Galvenās projekta aktivitātes

  • dārzu tūrisma produktu attīstība un pakalpojumu dizains;
  • maršrutā iekļauto parku un dārzu īpašnieku un apsaimniekotāju kapacitātes celšana;
  • maršruta "Dārza pērles" reklamēšana un publicitātes veidošana (gan vietējā, gan starptautiskos tirgos), tai skaitā internetā balstīta maršruta rokasgrāmata, dalība starptautiskajās izstādēs, atvērtās dienas dārzos un pasākumi, kā arī piesaistošu mārketinga materiālu izveide;
  • nelieli uzlabojumi dārzos un parkos, lai tos padarītu pievilcīgākus un uzlabotu apmeklētāju pieredzi.
Izdota dārzu karte sešās valodās (LV/ENG; EST/ENG , GER/ENG, POL/ENG, FIN/ENG, RUS)

Projekta partneri

Vadošais partneris: Vidzemes Tūrisma asociācija.

Projekta partneri Latvijā: Latvijas Universitāte, Turaidas muzejrezervāts, nevalstiskās organizācijas “Limbažu lauvas” un “Oleru muiža”, kā arī Amatas, Burtnieku, Gulbenes, Kocēnu un Rūjienas novadi.

Projekta partneri Igaunijā: NVO Igaunijas Dārzi (Estonian Gardens), Tartu Universitāte (Pērnavas Koledža); Vīlandes Reģiona Attīstības centrs; Pērnavas Reģions; Hījumā Profesionālā skola; Pērnavas pilsēta, Sangastes muiža.

Projekta ilgums: 01.05.2018 – 31.07.2020 (pagarināts līdz 31.10.2020.)

Projekta  budžets: 749 755 EUR, no kā Igaunijas – Latvijas pārrobežu programma (Eiropas Reģionālās attīstības fonds) līdzfinansē 637 292 EUR. 

Projekts tiek realizēts Igaunijas- Latvijas pārrobežu programmas projekta "Dārza Pērles" (Garden Pearls) ietvaros

#GardenPearls  #EstLat

Foto: Bīriņu Pils arhīvs, www.birinupils.lv
  AtpakaļPastāsti draugiem 
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.