Pirmdiena, 16. septembris
Vārda dienas: Asja, Asnate, Dāgs

Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta Ceļotāju dienās akcentēs dabai draudzīgu ceļošanu un saimniekošanu

16.08.19.
Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar novadu pašvaldībām un vietējiem uzņēmumiem 24. un 25. augustā aicina dabas draugus un aktīvas atpūtas cienītājus uz jau trešajām Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta (turpmāk – ZBR) Ceļotāju dienām, kurās šogad īpaša uzmanība pievērsta klimata izmaiņu nelabvēlīgās ietekmes mazināšanai.
lasīt vairāk

Limbažu muzejā būs skatāma liliju izstāde

08.07.19.
No 18. līdz 21. jūlijam Limbažu muzejā būs skatāma liliju izstāde, kas veidota sadarbībā ar Liliju audzētāju biedrību „Lilium Balticum”. Cēlas un graciozas, no baltām līdz tumši sarkanām – tās ir lilijas, vasaras karalienes, kuras krāšņi rotāsies Limbažu muzeja izstādē. Dažādas formas, krāsas un smaržas – izstādē būs skatāmas vairāk nekā 60 Latvijas apstākļiem piemērotas liliju šķirnes. Īpaši iecienītas dārzos ir trompetlilijas, jo tās izceļas ar savu bagātīgo ziedēšanu un reibinošo smaržu. Latvijas selekcionāri ir izveidojuši daudz, krāšņu trompetliliju šķirņu, no kurām daļa būs aplūkojamas izstādē.
lasīt vairāk

Ekspozīcija "Sudraba Limbaži" maija sākumā uzsāk darbu

20.04.19.
Laipni aicināti uz ekspozīciju "Sudraba Limbaži" Vecajā rātsnamā, Limbažos, Burtnieku ielā 4. Atvērta apmeklētājiem no 4. maija pl.10. Ekspozīcijas darba laiks būs no trešdienas līdz svētdienai no pl.10-17, citā laikā grupām- pēc iepriekšēja pieteikuma pa tālr. 28359057
lasīt vairāk

Izrāde "Sauc, es nākšu"

25.02.19.
31. martā plkst.16.00 Limbažu kultūras namā komēdija pēc A.Gaļina lugas motīviem "Sauc,es nākšu".
lasīt vairāk

Ausekļa Limbažu teātra dokumentālā izrāde "Kā iet?"

25.02.19.
1. martā plkst.19.00 Limbažu Teātra mājā Ausekļa Limbažu teātra dokumentālā izrāde "Kā iet?".
lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.