Ceturtdiena, 11. augusts
Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas diena
Vārda dienas: Olga, Zita, Liega, Zigita

Marta Apine & Neftali Robaina koncerts Limbažu Lielezera pludmalē

09.08.22.
Limbažu Lielezera pludmalē uzstāsies kādreizējā limbažniece Marta Apine ar vīru Neftali Robaina no Kanāriju salām. Abi ir mūziķi, kuri galvenokārt iztiku pelna spēlējot saksofonu.
lasīt vairāk

KINO - Vai viegli būt jaunam?

08.08.22.
KINO - Vai viegli būt jaunam? - Svētupes muižā, Ieeja bez maksas! Filma atklāti un emocionāli stāsta par jauniešiem, kuri meklē savu vietu dzīvē. Filma iegūst īpašu skaudrumu ar to, ka tajā atklājas padomju iekārtas uzspiestā bezjēdzība un liekulība. Filmas varoņi ir jauni cilvēki, kas brīvi runā par sabiedrībā aizliegtam tēmām – karš Afganistanā, narkotikas, panki, Krišnas apziņas kustība.
lasīt vairāk

Medus diena Limbažos

28.07.22.

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” aizsāk jaunu tradīciju - "Medus diena Limbažos", kad bitenieki no tuvākām vai tālākām vietām satiekas Limbažos, Burtnieku kvartālā. Pasākuma laikā būs iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties to.

lasīt vairāk

Limbažos baroka mūzikas koncerts- "Mūzas pieskāriens"

27.07.22.
31.jūlijā plkst.17:00 Burtnieku kvartālā Limbažos baroka mūzikas koncerts- "Mūzas pieskāriens". Programmas autori vēlas aicināt savus klausītājus izbaudīt, gūt iedvesmu, mieru un harmoniju klausoties baroka laika skaņražu muzikālos sacerējumus, kas mijiedarbosies gan ar dejā radīto kustību plastiku, gan ar dzejā izteikto mīlas liriku.
lasīt vairāk

Antīko automobiļu brauciens "Retromance 2022 "

27.07.22.

Šajā nedēļas nogalē, 30. jūlijā, seno spēkratu entuziasti no Latvijas Antīko automobiļu kluba sadarbībā ar Rīgas Motormuzeju rīkos antīko spēkratu sezonas romantiskāko un krāšņāko braucienu “Retromance”, kura maršruts būs no Rīgas caur Limbažiem uz Bīriņu pili.

lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.