Otrdiena, 9. marts
Vārda dienas: Ēvalds

Sieviešu dienas improvizācija tango noskaņās

05.03.21.
Burtnieku kvartāls pamazām gatavojas pavasarim. No 5.- 8. martam te valdīs pavasarīgas un sievišķīgas noskaņas. Ik vakaru no pl.19-22 improvizācija tango noskaņas- saposušās sievietes dosies uz deju vakaru, gaismas, mūzika un mirklis pirms balles un ugunīga tango.
lasīt vairāk

Fotomedības Limbažos

01.03.21.
Limbažu novada pašvaldības aģentūra „LAUTA” no šī gada 1. marta līdz 6. aprīlim organizē aizraujošu foto orientēšanās spēli „Fotomedības Limbažos”. Vadoties pēc dotiem attēlu fragmentiem, Limbažu pilsētā ir jāmeklē un jānofotografē konkrētie objekti. Fotomedības ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku gan Limbažu pilsētas viesiem, gan limbažniekiem, kas grib pārbaudīt savas zināšanas par pilsētu. Pilsētas spēle ļauj aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā. Dalībnieki paši nosaka punktu skaitu un secību kādā atrast attēlos redzamās vietas, līdz ar to fotomedību spēle ir pieejama gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, gan senioriem.
lasīt vairāk

Katvaru pagasta tūrisma objektu saimnieki aicināti piedalīties kopīga piedāvājuma veidošanā

22.02.21.
Ceturtdien, 25.februārī pl.10 aicinām Katvaru pagasta tūrisma objektus piedalīties tiešsaistes ideju ģenerēšanas sanāksmē par kopīga tūrisma maršruta/akcijas/pasākuma izveidi, iekļaujot interesantas un pieejamas apskates vietas Katvaru pagastā.
lasīt vairāk

Limbažu muzejs piedāvās digitālo izstādi "Skolas laiks"

17.02.21.
Sākot no 2021.gada 15.februāra Limbažu muzejs vairāku nedēļu garumā piedāvās digitālo izstādi "Skolas laiks" vietnēs www.limbazumuzejs.lv un Facebook/ Limbazumuzejs.
lasīt vairāk

Olimpiskais centrs "Limbaži" aicina piedalīties "Lielezera slēpju cīņās"

15.02.21.
Sākot ar pirmdienu, 15. februāri līdz pat 28. februārim norisināsies attālinātās slēpošanas sacensībās “Lielezera slēpju cīņas”. Dalībniekiem sev ērtā laikā jānoslēpo 10 km gara trase, fiksējot laiku izveidotajā segmentā. Daļa no trases ved pa Zaļo dzelzceļu.
lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem

Mājas lapa izveidota Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" (HANSA), nr. CB110, ietvaros.