Pirmdiena, 29. novembris
Vārda dienas: Ignats, Virgīnija

Nachrichten | Arhīvs

Virtuāls Ziemassvētku dāvanu tirdziņš Limbažu novadā

26.11.21.
Strauji tuvojas Ziemassvētku laiks, kad mēs lūkojam pēc dāvanām saviem mīļajiem. Laikā, kad ir dažādi ierobežojumi tirdzniecībai klātienē, neskaidra iespējamā Ziemassvētku tirdziņu darbošanās un zinot, ka Limbažu novada uzņēmēji, amatu meistari, mājražotāji, amatnieki un citi saimnieciskās darbības veicēji ir gatavojušies un kā ik gadu ir gatavi tirgoties,- aicinām piedalīties virtuālā dāvanu tirdziņā.
weiter

Pilsētas egles iedegšana Baumaņu Kārļa laukumā

23.11.21.
Kā katru gadu ar pirmo Adventi Limbažos iemirdzas pilsētas egle Baumaņu Kārļa laukumā šogad, 28.novembrī vēlā pēcpusdienā.

Aģes dižozols no Vidrižu pagasta un tā Spēkozola stāsts ir uzvarējis Eiropas gada koka 2021 Latvijas konkursā un nākamā gada februārī pārstāvēs Latviju šī konkursa Eiropas finālā

22.11.21.
2021. gada 22. maijā, Vispasaules bioloģiskās daudzveidības dienā, arī Latvijā pirmo reizi sākās konkurss “Eiropas Gada koks Latvijā”, lai apzinātu un iepazītu kokus ar aizraujošiem stāstiem, iespaidīgiem izmēriem un nozīmīgu lomu kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas vērtību saglabāšanā. Aģes dižozolu pieteica Ivars Šmits. Ozols aug netālu no Ivara dzimtas īpašuma Medņi, Vidrižu pagastā, Aģes krastā. Tā apkārtmērs: 5,52 m, augstums 16 m, vecums - ap 250 gadi.
weiter
Piesakies jaunumiem

Website implemented with the support of Central Baltic Programme 2014-2020 during of Hanseatic Approach to New Sustainable Alliances (HANSA) project, CB110.